«Забезпечити доступність і прозорість інвестування»: Ольга Піщанська зустрілася з Президентом конкурентного відомства Польщі


Травень 06
12:22 2022

Роль  Антимонопольного комітету України у сприянні інвестиціям, публічні закупівлі та робота Комітету загалом в умовах воєнного стану. Ці питання Голова АМКУ Ольга Піщанська обговорила зі своїм колегою, президентом Офісу захисту конкуренції та споживачів Польщі Томашем Хростним. Зустріч відбулася у кулуарах конференції Міжнародної конкурентної мережі, що триває у Берліні.   

Ольга Піщанська підкреслила, що захист прав інвесторів – одне із головних завдань для України. Адже саме інвестиції відіграватимуть ключову роль у повоєнному відновленні держави:

«Ми розуміємо, що після завершення війни в Україну надходитиме багато інвестицій донорів і приватних інвесторів. В обох випадках з позиції Антимонопольного комітету ми повинні забезпечити однакову доступність до усіх можливих шляхів інвестування, а також гарантувати, щоб не було преференцій будь-якому напрямку», – зазначила Голова АМКУ.

Росія, навіть після завершення війни може створювати для України інвестиційні проблеми, тому партнери готові  надати необхідну підтримку та консультації, щоб створити у повоєнній Україні найбільш сприятливий клімат для інвестицій, зазначив Томаш Хростний.

«Ми віримо, що Україна переможе. І після цього її шлях в напрямку змін буде значно швидшим. Тому варто вже зараз запускати ці процеси, обмінюватися досвідом, щоб в найкоротші терміни після завершення війни розпочати роботу та показати закордонним інвесторам, що у вас є прозорі правила гри, прозорі механізми роботи ринку… Наразі у вас є шанс побудувати все спочатку на значно вищому рівні,  ніж до цього, і рухатися далі», – зазначив Президент Конкурентного відомства Польщі.

Сторони домовилися про майбутні консультації домовилися щодо аналізу системи оскарження, відповідно до вимог воєнного часу.

Нагадаємо, Конкурентне відомство Польщі від початку війни значно посилило підтримку АМКУ. Це вже друга робоча зустріч за час війни.   

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Чемпіонат України з ловлі хижої риби спінінгом з човна: захоплюючі змагання та вражаючі результ...

Прочитайте повну статтю

На Волині експосадовця управління ДАБІ засуджено до 5 років позбавлення волі за хабарництво

Прочитайте повну статтю

Воєнні злочини росії та втрати українського спорту – Олексій Хоменко розповів про притягнення п...

Прочитайте повну статтю

АРМА забезпечило надходження чергового траншу у 77 млн грн до державного бюджету від управителя...

Прочитайте повну статтю

Працівники АРМА отримали відомчі відзнаки до Дня державного службовця України

Прочитайте повну статтю

Україна підписала Угоду з ЄС щодо залучення 27 млрд євро в рамках Ukraine Facility протягом 202...

Прочитайте повну статтю

Заборонено діяльність політичної партії «НАШ КРАЙ»

Прочитайте повну статтю

Уряд Німеччини передав 41 вантажівку для Державної прикордонної служби

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь