Засідання кваліфікаційної палати Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції України відбулись 20, 21 та 22 грудня
На підставі рішень кваліфікаційної палати Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції 4 фахівцям НДУСЕ присвоєно кваліфікацію судового експерта з правом проведення будівельно-технічної, земельно-технічної, оціночно-будівельної, оціночно-земельної, комп՚ютерно-технічної, трасологічної експертиз та технічної експертизи документів.
1 фахівцю НДУСЕ підтверджено кваліфікацію судового експерта з правом проведення інженерно-транспортної експертизи.
2 фахівцям, які не є працівниками державної спеціалізованої установи, присвоєно кваліфікацію судового експерта з правом проведення товарознавчої та інженерно-екологічної експертиз.
4 фахівцям, які не є працівниками державної спеціалізованої установи, підтверджено кваліфікацію судового експерта з правом проведення транспортно-товарознавчої та інженерно-транспортної експертиз.
2 фахівцям, які не є працівниками державної спеціалізованої установи, відмовлено у присвоєнні кваліфікації судового експерта з правом проведення транспортно-товарознавчої експертизи.
Відповідно до розділу V Положення про Центральну експертно-кваліфікаційну комісію при Міністерстві юстиції України та атестацію судових експертів, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 03.03.2015 № 301/5 (далі – Положення), строк дії Свідоцтва про присвоєння кваліфікації судового експерта з певного виду експертної спеціальності (далі - Свідоцтво), становить три роки.
Строк дії Свідоцтва для працівників науково-дослідних установ судових експертиз продовжується рішенням кваліфікаційної палати ЦЕКК на підставі розгляду відгуку НДУСЕ про проходження судовим експертом стажування.
Строк дії Свідоцтва для фахівців, які не є працівниками державних спеціалізованих установ, продовжується після підтвердження експертом кваліфікації.