Завершився чемпіонат України зі спортивної ловлі риби фідером: тріумфували запорізькі спортсмени

Вересень 30
12:09 2024

У запеклій боротьбі на берегах Дніпра в Києві визначили найкращих спортсменів-фідеристів України. Чемпіонат, що проходив з 27 по 29 вересня, зібрав 30 учасників, які представляли 6 команд.

За результатами змагань у командному заліку призерами стали:

1 місце: команда «UFC-Puhach TEAM» (Запорізька обл.);

2 місце: команда «НІ ХВОСТА НІ ЛУСКИ» (Запорізька обл.);

3 місце: команда «Yakushev Team» (Київська обл.).

В особистому заліку переможцем став Олексій Пугач із команди-чемпіона. Срібло виборов його одноклубник Валентин Орлик, а бронзу здобув Андрій Анайко з команди «НІ ХВОСТА НІ ЛУСКИ». Спортсмени із Запоріжжя продемонстрували високий рівень майстерності, випередивши своїх суперників.

Результати цих змагань, а також попереднього Кубка України стали важливим етапом відбору спортсменів до збірної України. У 2025 році вони представлятимуть нашу країну на міжнародних змаганнях, де ми бажаємо їм успіху та перемоги!