Жахливі кадри наслідків дій рашистів у селі Новий Биків Новобасанської громади
Травень 02
14:47
2022
2022-05-02
Мешканці села Новий Биків Новобасанської громади більше місяця жили в умовах російської окупації. Рашисти зайняли місцеві школу, лікарню, дитсадок. У бомбосховищі місцевого клубу зробили свій штаб. Російські нелюди знущалися з мирного населення, морили голодом, багатьох розстріляли. Вони зруйновали майже всю інфраструктуру, знищили близько сотні житлових будинків, викрали все, що змогли вивезти з собою...
"Різні історії. Одна війна" - проект порталу "Децентралізація" та ГО ДЕСПРО.