Сенсація

11 листопада 2021 у Державній митній службі України відбулась нарада по підведенню підсумків роботи митниць щодо тимчасового спрощення митного оформлення транспортних засобів, ввезених на митну територію України.


Листопад 11
22:01 2021

11 листопада 2021 у Державній митній службі України відбулась нарада по підведенню підсумків роботи митниць щодо тимчасового спрощення митного оформлення транспортних засобів, ввезених на митну територію України.

Міністерство фінансів України представляв директор Департаменту митної політики МОСКАЛЕНКО Олександр Петрович (у режимі відеозв’язку).

Нарада проходила під головуванням заступника Голови Служби Черкасського Руслана Анатолійовича, який зазначив, що митниці забезпечили належний рівень митного оформлення; питання, які виникали під час спрощеного митного оформлення транспортних засобів, вирішувались в оперативному порядку у взаємодії з профільними департаментами Держмитслужби; за результатами виявлення недоліків Держмитслужба оперативно надавала митницям доручення на проведення перевірок з різних питань митного оформлення транспортних засобів.

Всього протягом перших 180 днів застосування законів України (15.06.2021 –10.11.2021) митницями оформлено 85203 транспортних засоби; надійшло до держбюджету 2946258171 гривень, у тому числі за товарними позиціями згідно з УКТ ЗЕД:

8703 (легкові автомобілі) – оформлено 85107 транспортних засобів, до держбюджету перераховано 2 943 млн грн;

8704 (автомобілі для перевезення вантажів (загальною масою до 3,5 тонн) – оформлено 96 транспортних засобів, до держбюджету перераховано 3 млн грн.

Було зазначено, що з 11 листопада розпочався другий етап тимчасового спрощення, яким можуть скористатись учасники бойових дій, які перебували більш як 90 днів з дня набрання чинності Законом № 1403-IX безпосередньо на території проведення операції Об’єднаних сил (ООС);

Керівники митниць повідомили керівництво Держмитслужби та Мінфіну про готовність до роботи протягом другого етапу тимчасового спрощення митного оформлення транспортних засобів.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь