Адміністрація Байдена впроваджує нові стандарти економічної та енергетичної ефективності для лампочок


Травень 02
10:49 2022

Міністерство енергетики США завершує роботу над двома новими правилами для ламп загального призначення, які заощадять енергію та гроші споживачів

Міністерство енергетики США  сьогодні ухвалило два нових правила для лампочок, також відомих як лампи загального призначення, які дозволять економити енергію та допомагатимуть споживачам заощадити на своїх рахунках за електроенергію. Перше правило встановлює переглянуте визначення ламп загального призначення, а друге впроваджує мінімальний стандарт 45 люмен на ват для лампочок, які відповідають переглянутому визначенню. Ці правила є частиною 100 заходів щодо енергоефективності, які адміністрація Байдена виконує цього року, які разом дозволять сім’ям заощадити 100 доларів США щороку.

Щойно ці правила щодо лампочок будуть введені, Міністерство очікує, що споживачі заощаджуватимуть майже 3 мільярди доларів на рік на своїх рахунках за комунальні послуги. На додаток до значної економії витрат для домогосподарств, шкіл та підприємств, ці заходи щодо енергоефективності також сприяють досягненню кліматичних цілей президента Байдена. Прогнозується, що протягом наступних 30 років правила допоможуть скоротити викиди вуглецю на 222 мільйони метричних тонн — кількість, еквівалентна викидам 28 мільйонів будинків за один рік. Світлодіодні лампочки також служать в 25-50 разів довше, ніж лампи розжарювання.

«Підвищуючи стандарти енергоефективності для лампочок, ми повертаємо 3 мільярди доларів США в кишені американських споживачів щороку і суттєво зменшуємо внутрішні викиди вуглецю», — сказала Міністр енергетики США Дженніфер М. Гранхольм. «Індустрія освітлення вже використовує більш енергоефективні товари, і цей захід прискорить прогрес у доставці найкращих товарів американським споживачам та побудує краще та світліше майбутнє.”

Нове визначення набуде чинності через 60 днів після публікації у Федеральному реєстрі, тоді як впровадження стандарту ефективності Конгресом набуде чинності через 75 днів після публікації у Федеральному реєстрі. Одночасно Міністерство енергетики США оголосило про політику правозастосування, яка дозволяє здійснювати керований перехід, допомагаючи організаціям по всьому ланцюжку дистрибуції, включаючи виробників, імпортерів, власних торгових марок, дистриб’юторів і роздрібних продавців, коригувати своє виробництво та запаси. Політика правозастосування містить дві частини: період пом’якшення правозастосування та період прогресивного правозастосування з акцентом на перехідне виробництво перш за все.

Крім того, Міністерство проведе вебінар 4 травня 2022 року о 14:00 за східним часом, щоб обговорити політику правозастосування та відповісти на запитання від підконтрольних установ. Щоб дізнатися більше, прочитайте повну інформацію про політику правозастосування.

Управління будівельних технологій Міністерства енергетики США впроваджує мінімальні стандарти енергозбереження для більш ніж 60 категорій приладів та обладнання.

Джерело: https://www.energy.gov/articles/biden-administration-implements-new-cost-saving-energy-efficiency-standards-light-bulbs

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Гуляйпільщина: робота поліції в громаді та життя місцевих мешканців під постійними авіаційними...

Прочитайте повну статтю

Троє загиблих та п’ятеро поранених у селі Улакли на Донеччині

Прочитайте повну статтю

Смерть пройшла за 10 метрів: під час евакуації на Авдіївському напрямку «Білі янголи» потрапили...

Прочитайте повну статтю

Українська сила духу: нацгвардієць Олег Слівар, який пережив ампутацію ноги на фронті, виступив...

Прочитайте повну статтю

Прикордонник на псевдо «Крило» про бої на лівобережжі Херсонщини

Прочитайте повну статтю

«Теплі долоні». Діти прикордонників повернулися з відпочинку

Прочитайте повну статтю

Незаконно перетнути кордон з Угорщиною намагалися 9 порушників

Прочитайте повну статтю

Фізичні терапевти та лікарі ФРМ МВС України успішно завершили курс з неврології в Сполучених Шт...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь