Сенсація

Безпека під час воєнного стану: На Київщині відкрили три поліцейські станції


Травень 15
14:26 2022

3 травня запрацювали поліцейські станції у Гірській, Дівичківській та Яготинській територіальних громадах. Відтепер на службу тут заступатимуть офіцери громад, які отримали сертифікати про завершення навчання, помпові рушниці та ключі від службових авто. 

«Саме в Київській області ворог був вперше вибитий і з ганьбою залишив терени нашого краю. Попри війну, ми все ж продовжуємо створювати заходи безпеки для громадян», - відзначив очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов. 

Під час урочистого відкриття поліцейських станцій Андрій Нєбитов вручив головам громад листи-подяки та подякував за співпрацю. 

Відтепер поліцейські офіцери громад будуть оберігати та захищати спокій місцевих жителів аби кожен почував себе у безпеці.

«Дякую  головам територіальних громад, депутатському корпусу і усім місцевим жителям, які підтримали дану ініціативу. Поліцейські і надалі стоятимуть пліч-о-пліч з громадянами, будуть підтримувати, захищати і допомагати долати труднощі. Я впевнений, що разом у нас все це вийде», - зазначив начальник поліції Київщини. 

До Гірської громади входять села Гора, Мартусівка, Ревне та Займище, які обслуговуватиме лейтенант поліції Ярослав Шумко. Поліцейська станція розташована у селі Гора, вул. Центральна, 5. 

До складу Дівичківської громади входять села Веселе, Гречаники, Дівички, Єрківці, Кавказ, Ковалин та Стовп’яги, які обслуговуватиме лейтенант поліції В’ячеслав Андрієвський. Поліцейська станція працює в селі Дівички по вул. Сонячна, 1-а. 

До Яготинської громади увійшли села Годунівка, Лемешівка, Жоравка, Лозовий Яр, Двірківщина, Червоне та Сулимівка, які обслуговуватиме майор поліції Юрій Чупрун. Саме в селі Годунівка знаходиться поліцейська станція за адресою: вул. Перемоги, 81. 

Сьогодні спільними зусиллями правоохоронців та громади зроблено ще один важливий крок до реалізації проєкту, де безпека громадян є основою життя. Відтепер офіцер громади 24/7 забезпечуватиме безпеку та порядок, підвищуючи довіру населення.

Відділ комунікації поліції Київської області 

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Як фізичній особі – підприємцю – платнику єдиного податку (крім е-резидента) відмовитись від за...

Прочитайте повну статтю

Визначення походження дитини

Прочитайте повну статтю

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський відзначив бійців бригади «Хартія»

Прочитайте повну статтю

Оголошено конкурс психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю дітей...

Прочитайте повну статтю

Під постійними обстрілами: рятувальники евакуаційної групи «Фенікс» вивезли з прифронтового сел...

Прочитайте повну статтю

Двоє людей загинули: поліція документує наслідки чергових російських атак Херсонщини

Прочитайте повну статтю

Ігор Клименко розповів про чергові результати демілітаризації ворожої армії від бійців Націонал...

Прочитайте повну статтю

Кількість постраждалих внаслідок ворожого обстрілу Полтави збільшилась до 22 людей

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь