Безпека під час воєнного стану: На Київщині відкрили три поліцейські станції
![](https://mvs.gov.ua/upload/1/1/9/8/3/9/Bxkqiz8sISzrOvVtFO9h63U3Crq4YyNVxmsCxFwl.jpg)
3 травня запрацювали поліцейські станції у Гірській, Дівичківській та Яготинській територіальних громадах. Відтепер на службу тут заступатимуть офіцери громад, які отримали сертифікати про завершення навчання, помпові рушниці та ключі від службових авто.
«Саме в Київській області ворог був вперше вибитий і з ганьбою залишив терени нашого краю. Попри війну, ми все ж продовжуємо створювати заходи безпеки для громадян», - відзначив очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов.
Під час урочистого відкриття поліцейських станцій Андрій Нєбитов вручив головам громад листи-подяки та подякував за співпрацю.
Відтепер поліцейські офіцери громад будуть оберігати та захищати спокій місцевих жителів аби кожен почував себе у безпеці.
«Дякую головам територіальних громад, депутатському корпусу і усім місцевим жителям, які підтримали дану ініціативу. Поліцейські і надалі стоятимуть пліч-о-пліч з громадянами, будуть підтримувати, захищати і допомагати долати труднощі. Я впевнений, що разом у нас все це вийде», - зазначив начальник поліції Київщини.
До Гірської громади входять села Гора, Мартусівка, Ревне та Займище, які обслуговуватиме лейтенант поліції Ярослав Шумко. Поліцейська станція розташована у селі Гора, вул. Центральна, 5.
До складу Дівичківської громади входять села Веселе, Гречаники, Дівички, Єрківці, Кавказ, Ковалин та Стовп’яги, які обслуговуватиме лейтенант поліції В’ячеслав Андрієвський. Поліцейська станція працює в селі Дівички по вул. Сонячна, 1-а.
До Яготинської громади увійшли села Годунівка, Лемешівка, Жоравка, Лозовий Яр, Двірківщина, Червоне та Сулимівка, які обслуговуватиме майор поліції Юрій Чупрун. Саме в селі Годунівка знаходиться поліцейська станція за адресою: вул. Перемоги, 81.
Сьогодні спільними зусиллями правоохоронців та громади зроблено ще один важливий крок до реалізації проєкту, де безпека громадян є основою життя. Відтепер офіцер громади 24/7 забезпечуватиме безпеку та порядок, підвищуючи довіру населення.
Відділ комунікації поліції Київської області
![](https://mvs.gov.ua/upload/1/1/9/8/4/1/5dpmlFWAQ0wOYEZ3nf0qlF7MpJfD8EAz8bXKHBnN.jpg)
![](https://mvs.gov.ua/upload/1/1/9/8/4/4/X2ywtbMnIaPqpm3uOyeWmV4awTXArxoQ5KHgxMQE.jpg)
![](https://mvs.gov.ua/upload/1/1/9/8/4/6/SOOEYIq7EUjL335gWSYCxc4gmZR0WuwMwKHZ6qKB.jpg)
![](https://mvs.gov.ua/upload/1/1/9/8/4/8/An26Xr48n2D3j9OgmH6dE9Q0OTazjVPxG18gi9PV.jpg)
![](https://mvs.gov.ua/upload/1/1/9/8/5/0/Uabe1UYTl8rcF4l5XHQRhY5913LxkRUEmEbbGZhg.jpg)
![](https://mvs.gov.ua/upload/1/1/9/8/5/2/j6m8ju4ccyMz0j7zYhVgkiCTBSkFLKbcqqR9iRGA.jpg)