Brave1 збільшує гранти для українських розробників оборонних інновацій до 8 млн грн


Вересень 12
03:03 2024

Податися на нові гранти зможуть виробники БПЛА, наземних та морських роботизованих комплексів, систем РЕБ та кіберборотьби, засобів розвідки, ракетно-артилерійських засобів ураження, зброї на нетрадиційних принципах дії, зразків озброєння, а також систем захисту та безпеки військ

«Завдяки Brave1 вдалося створити середовище, де інноватори й інженери можуть швидко розвивати свої ідеї та розробки, а військові отримують технології на фронті. Defense tech-кластер надає не лише експертний супровід на всіх етапах розвитку розробки, а й фінансову підтримку. Завдяки грантовій програмі розробники можуть отримати кошти на R&D, масштабування, розвиток свого продукту. Збільшення грантів до 4 та 8 млн гривень дасть змогу створювати більше оборонних технологій і посилювати військових новими рішеннями», — зазначив Михайло Федоров, Віцепремїєр-міністр з розвитку інновацій, освіти, науки та технологій — Міністр цифрової трансформації.

Податися на грант сумою 4 000 000 гривень можуть ті українські виробники, чия розробка пройшла оборонну експертизу та отримала загальну оцінку не нижче 6 балів й оцінку поточного рівня готовності розробки на рівні не менш ніж 5 балів. 

Для отримання 8 000 000 гривень загальна оцінка повинна становити не менш ніж 7 балів, а оцінка поточного рівня готовності розробки — не менш ніж 6 балів. 

«Грантова програма — один із наших основних інструментів для забезпечення військових необхідними технологічними рішеннями. Надавши виробникам найбільш перспективних рішень фінансовий ресурс, ми зможемо зробити цей процес прогнозованим, а отже, чітко спланувати технологізацію наших Сил безпеки та оборони», — розповіла Наталія Кушнерська, керівниця defense tech-кластера Brave1.

Заповнення та подання заявки відбувається на спеціальному порталі.

Після цього заявка проходить етапи внутрішнього комплаєнсу, оцінки експертами, пітчингу, затвердження Наглядовою радою Фонду розвитку інновацій та безпосередньо укладення грантового договору з розробником.

Отримані кошти можна спрямувати на R&D, розвиток свого продукту, а також закупівлю необхідного обладнання й комплектуючих.

Також кластер продовжить надавати гранти на 500 000, 1 000 000 та 2 000 000 гривень. 

Довідково. Грантова програма Brave1 запущена в липні 2023 року. Подати заявку можуть виробники, чиї розробки відповідають 12 пріоритетним вертикалям технологічних розробок, визначених Генеральним штабом Збройних сил України для кластера Brave1 та пройшли оборонну експертизу. На сьогодні в межах програми видано 299 грантів — 262 гранти на 4 930 000 доларів та 37 грантів на 67 000 000 гривень. 

Зазначимо, що доларові гранти видавали в межах старої грантової програми, приймання заявок на яку припинено в травні цього року. Наразі Brave1 завершує видачу таких грантів, заявки на які були подані ще до запуску в травні оновленої грантової програми.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Освітня платформа «Зрозуміло!» запускає онлайн-курс «Не стій – вмикай: світло, тепло, інтернет»

Прочитайте повну статтю

Співпраця у сфері боротьби з наркозлочиністю: Іван Вигівський зустрівся з делегаціями INL та DE...

Прочитайте повну статтю

Володимир Зеленський: Памʼятаємо справжню ціну свободи для України

Прочитайте повну статтю

Ігор Клименко: Українці показали всьому світу, що гідність і свобода — це фундаментальні ціннос...

Прочитайте повну статтю

Поліцейська з Ірпеня стала героїнею фільму МВС України – окупація, розстріл батьків та повернен...

Прочитайте повну статтю

Ракетна атака на Кривий Ріг – постраждали 15 людей, серед них діти

Прочитайте повну статтю

Стрілецький батальйон поліції Донеччини вирушив на передову

Прочитайте повну статтю

Перший сніг на дорогах – поради для водіїв

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь