Сенсація

Денис Малюська провів зустріч з представниками Місії USAID


Травень 24
12:36 2022

Міністр юстиції Денис Малюська зустрівся із заступником Голови Місії США в Україні Аланом Перселлом та Головою Місії USAID в Україні Джеймсом Хоупом.

Основна увага під час зустрічі була приділена пріоритетам подальшої співпраці в сфері юстиції за існуючими проєктами, а також необхідністю визначення нових пріоритетів, враховуючи збройну агресію російської федерації проти України, яка продовжується.

 «Наразі судові експерти НДУСЕ Міністерства юстиції беруть участь у розслідуванні та огляді місць подій злочинів, скоєних рф на території України. Відтак, на сьогодні вкрай необхідною є допомога у придбанні обладнання, устаткування, спецодягу та витратних матеріалів», – зазначив Денис Малюська.

Особливу увагу сторони приділили заходам, що вживаються українською владою задля забезпечення розслідування злочинів, які російська федерація продовжує вчиняти в Україні, нехтуючи нормами міжнародних конвенцій та гуманітарного права.

Міністр юстиції розповів про те, що система безоплатної правової допомоги відіграє важливу роль у процесі збору та фіксації доказів злочинів, скоєних рф на території України. Працівники центрів з надання безоплатної правової допомоги, між іншим, організовують та забезпечують роботу з населенням, роз’яснюють їхні права та, у разі потреби, взаємодіють з органами прокуратури та поліції.

Учасники зустрічі обговорили питання створення спеціального трибуналу для розслідування злочину агресії, важливі новації проєкту Закону про внесення змін до Закону України «Про правовий режим воєнного стану» щодо функціонування місцевого самоврядування у період дії воєнного стану  (№7269), особливості винесення судових вироків російським військовим, а також питання адаптації системи виконання судових рішень до вимог воєнного часу.

Міністр подякував USAID за продуктивну співпрацю у реалізації спільних проєктів та висловив сподівання на започаткування нових, з урахуванням вимог воєнного часу.

Джеймс Хоуп підтвердив готовність надання всілякої підтримки та допомоги з боку USAID.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Розʼяснення новацій податкового законодавства, які запроваджуються з 16 червня 2024 року, – спі...

Прочитайте повну статтю

Олена Висоцька та Маргарита Сокоренко взяли участь у 1501‑му (DH) засіданні КМ РЄ щодо виконанн...

Прочитайте повну статтю

Міжнародний день архівів

Прочитайте повну статтю

Сапери ДСНС вилучили фугасну бомбу з приватного домогосподарства у Костянтинівці

Прочитайте повну статтю

Новий випуск спецпроєкту МВС «Герої». Історія офіцера Нацгвардії, майора Христини Бойчук з пози...

Прочитайте повну статтю

Браконьєри на гачку: рибпатрульні Держрибагентства ловлять порушників правил рибальства на водо...

Прочитайте повну статтю

«Україна буде готова повноцінно стати частиною європейської митної інфраструктури до моменту ре...

Прочитайте повну статтю

Коли в Україні зʼявиться Містобудівний кодекс?

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь