Денис Монастирський обговорив з конгресменами США нагальні потреби МВС України в умовах війни


Травень 25
18:32 2022

Під час зустрічі, що відбулася сьогодні, 25 травня, міністр внутрішніх справ України проінформував американську делегацію про повноваження і завдання, що виконуються працівниками підрозділів системи МВС під час військової агресії.

Очільник МВС висловив вдячність американським партерам за допомогу у протистоянні агресору.

«Ми наближаємося до 100 днів війни. Ситуація на фронті постійно приносить нові виклики. Ці тяжкі дні чітко показали, хто є друзі України. І сьогодні ми зустрічаємося з друзями, які підтримують нас у цей страшний період», – зазначив Денис Монастирський.

Під час зустрічі сторони обговорили виклики, що постали безпосередньо перед Нацполіцією, Держприкордонслужбою, Нацгвардією, Держслужбою з надзвичайних ситуацій та Державною міграційною службою, які на своїх фронтах роблять величезний внесок у боротьбі з російською навалою. Також ішлося про надання гуманітарної допомоги для сприяння у виконанні цих завдань.

«Поліцейські посилено охороняють правопорядок з урахуванням усіх обмежень воєнного часу, а також розслідують більшість військових злочинів, фіксуючи звірства солдатів рф й проводячи експертизу на деокупованих територіях. Гвардійці й прикордонники часто нарівні з військовими дають відсіч ворогові, водночас виконуючи свої безпосередні обов’язки. Міграційники активізували всі ресурси, аби відновлювати й видавати паспорти громадянам України, що рятуючись з найгарячіших точок, лишилися без документів. Неймовірно зросло навантаження на українських рятувальників, від роботи яких сьогодні значною мірою залежить відновлення економіки України», – зазначив, відповідаючи на питання американських конгресменів, Денис Монастирський.

Міністр акцентував увагу на важливості місії Держслужби з надзвичайних ситуацій, на яку покладається основне навантаження з гуманітарного розмінування територій. Адже від швидкості розмінування залежить і життя українців, і відновлення сільського господарства й бізнесу, а отже й відновлення життєдіяльності багатьох регіонів. 

«Тому одна з найгостріших потреб наразі – це спецтехніка для гуманітарного розмінування територій, що дозволить у короткий термін охопити значно більші площі і знешкодити більшу кількість вибухонебезпечних предметів», – переконаний Денис Монастирський. 

Департамент комунікації МВС України

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Суд підтримав позицію податківців щодо нарахування пені за порушення термінів розрахунків у сфе...

Прочитайте повну статтю

Справляння єдиного податку четвертої групи на територіях активних бойових дій, на яких функціон...

Прочитайте повну статтю

Судом призначено розгляд справи за позовом Мін’юсту до політичної партії «НАШ КРАЙ»

Прочитайте повну статтю

Уряд Чехії надав медичне обладнання в госпіталь МВС України

Прочитайте повну статтю

Ворожі обстріли на Донеччині: дев’ять поранених та понад пів сотні руйнувань

Прочитайте повну статтю

В Україні змінюється процедура огляду водіїв на стан наркотичного сп'яніння

Прочитайте повну статтю

Новий функціонал еРиба – ставайте першими бета-тестувальниками електронних послуг

Прочитайте повну статтю

На 30 тис. доларів більше чи менше, яка різниця? - кажете ви. А законодавство говорить про інше

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь