Державна науково-технічна бібліотека проводить опитування щодо використання баз даних EBSCO та Bentham Science


Лютий 22
15:19 2022

Державна науково-технічна бібліотека України до 2 березня 2022 року проводить опитування науковців про досвід користування базами даних EBSCO та Bentham Science. З вересня до грудня 2021 року тестовий доступ до баз надавався працівникам закладів вищої освіти та наукових установ.

Протягом чотирьох місяців науковці могли користуватися:

Опитування щодо використання баз можна пройти за посиланням. Анкетування дозволить визначити актуальність підключення ЗВО та наукових установ до цих електронних ресурсів, а також прийняти рішення щодо забезпечення українських учених доступом до наукової інформації у майбутньому.

Нагадаємо, у Державній науково-технічній бібліотеці України за підтримки МОН відбуласяпопередня презентація Національної електронної науково-інформаційної системи URIS.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Договір про сплату аліментів на дитину: як оформити та що врахувати

Прочитайте повну статтю

Понад мільйон українців подали заяви на отримання дозволів на зброю за три роки роботи Єдиного...

Прочитайте повну статтю

Дипломатам різних країн показали наслідки російського удару по Національному музею «Чорнобиль»

Прочитайте повну статтю

Україна та Швеція розширюють співпрацю у сфері міграції та притулку

Прочитайте повну статтю

На Рівненщині працюють над удосконаленням системи підтримки ветеранів

Прочитайте повну статтю

Доступні послуги для кожного

Прочитайте повну статтю

Представники Державної міграційної служби України взяли участь у Зустрічі Старших посадових осі...

Прочитайте повну статтю

Коли спільна робота допомагає вирішити складне питання

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь