Сенсація

Для відновлення доступу до відомостей ДЗК сертифікованим інженерам-землевпорядникам та сертифікованим інженерам-геодезистам необхідно звертатися до Держгеокадастру


Травень 24
12:00 2022

Інформуємо, що відповідно до підпункту 3 пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 07 травня 2022 р. № 564 «Деякі питання ведення та функціонування Державного земельного кадастру в умовах воєнного стану» надання доступу до Державного земельного кадастру користувачам, які мали такий доступ до 24 лютого 2022 р., здійснюється за рішенням Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на підставі звернень таких користувачів до зазначеної Служби.

Отже, для відновлення доступу до Державного земельного кадастру сертифіковані інженери-землевпорядники та сертифіковані інженери-геодезисти мають подати до Держгеокадастру заяву про відновлення такого доступу у довільній формі.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Скільки коштує перереєстрація автомобіля у 2026 році: роз’яснення МВС

Прочитайте повну статтю

Три роки тому ми запустили Єдиний реєстр зброї, - Глава МВС Ігор Клименко

Прочитайте повну статтю

Kyiv City Express повертає повне кільце

Прочитайте повну статтю

Понад мільйон пасажирів Укрзалізниця перевезла за 2 тижні

Прочитайте повну статтю

Заступниця Голови ВРП Оксана Кваша – про судову реформу та євроінтеграцію України у відеоінтерв...

Прочитайте повну статтю

Результати розгляду питань порядку денного засідання Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради п...

Прочитайте повну статтю

Доступні послуги та увага до потреб кожного ветерана: робоча зустріч на Хмельниччині!

Прочитайте повну статтю

На Полтавщині звільнені з полону військовослужбовці оформлюють нові паспорти

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь