Три роки тому ми запустили Єдиний реєстр зброї, - Глава МВС Ігор Клименко
Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко у своєму офіційному Телеграм-каналі написав, що три роки тому почав функціонувати Єдиний реєстр зброї – критично важливий інструмент контролю за обігом вогнепальної зброї в Україні.
Його створення стало відповіддю на виклики повномасштабної війни, адже облікована зброя – питання безпеки, відповідальності та національної стійкості.
Водночас ЄРЗ є лише частиною комплексної роботи МВС у сфері обігу зброї. Наразі продовжуються заходи з добровільного декларування зброї та боєприпасів, а також триває робота над удосконаленням нормативно-правового регулювання у цій сфері.
Ігор Клименко наголосив, що в МВС створена робоча група, яка напрацьовує пропозиції щодо вдосконалення дозвільної системи, питань відповідальності та самозахисту:
Департамент комунікації МВС