Education in time of crisis: Рада Європи створила спеціальну сторінку для адаптації українських дітей до європейських освітніх стандартів


Квітень 28
16:27 2022

Секретаріат Комітету з питань освіти Ради Європи інформує, що на вебсайті Департаменту освіти Ради Європи створено спеціальну вебсторінку Education in time of crisis’ «Освіта під час кризи». 

«Вдячний європейським колегам за створені практичні інструменти для підтримки українських дітей. Завдяки цьому ресурсу українська молодь зможе навчитися міжкультурності у школі європейської країни, медіаграмотності та протидії фейковим новинам, а також просуванню основних цінностей Ради Європи ідемократичної культури на всіх рівнях», – зазначив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет. 

Вебсторінка створена за результатами проведених дебатів «Освіта під час кризи: надзвичайні заходи для українських біженців і країн їхнього перебування» 15-17 березня 2022 року в місті Страсбург (Франція) на засіданні Керівного комітету Ради Європи з питань освіти.

Країни-члени Ради Європи, які приймають українських біженців та міжнародні організації, що допомагають адаптації українських дітей до європейських освітніх стандартів, надали:

Сторінку постійно оновлюють і наповнюють новою інформацією. 

Нагадаємо, заступник Міністра освіти і науки обговорила з італійським колегою організацію НМТ, навчання біженців та створення двосторонньої робочої групи.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь