Хай живе надія: вдруге відбувся фестиваль хорових колективів ліцеїв МВС
За ініціативи Міністра внутрішніх справ України Ігоря Клименка вже вдруге наприкінці навчального року серед хорових колективів ліцеїв безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання організовується пісенний фестиваль.
Цьогоріч у фестивалі «Хай живе надія!» взяли участь 100 першокурсників ліцеїв МВС з усієї України. До заходу діти готувались близько п‘яти місяців. На репетиціях їхніми тренерами-наставниками були артисти Академічного ансамблю пісні й танцю Національної гвардії України. Протягом підготовки діти сумлінно вивчали пісні й удосконалювали артистичність, аби гідно представити свої заклади освіти на сцені, а також продемонструвати єдність і силу, передавши любов до Батьківщини через українську пісню.
Урочисто відкрила захід Державний секретар Міністерства внутрішніх справ України Інна Ящук. Вона наголосила на важливості проведення фестивалю й зазначила, що саме в такі моменти діти неабияк можуть проявити своє почуття патріотизму та відданості Батьківщині.
Напередодні фестивалю ліцеїсти протягом трьох тижнів провели таборування на базі Національного університету цивільного захисту України, який знаходиться в місті Черкаси. Під час відпочинку вони змогли по-справжньому захопитися багатою історією міста, його красою та гостинністю мешканців.
Протягом години вихованці ліцеїв разом виконували патріотичні пісні про віру в перемогу, надію на світле майбутнє й любов до своєї Батьківщини. Хоровий спів дітей супроводжував Оркестр Академічного ансамблю пісні й танцю Національної гвардії України.
Наприкінці заходу зведеним хором ліцеїв було виконано пісню “Хай живе надія”, після чого Державний секретар Інна Ящук вручила кожному колективу пам‘ятні знаки за участь у фестивалі.
Департамент комунікації МВС