Сьогодні з полону звільнено 160 військових, усі були в полоні ще з 2022 року, - Володимир Зеленський
Продовжуємо повертати додому українців із російської неволі. Президент України Володимир Зеленський повідомив, що сьогодні, 26 червня, з ворожого полону звільнено 160 військових. Усі вони були у полоні ще з 2022 року.
Серед звільнених сьогодні – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Вони захищали Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.
Департамент комунікації МВС
за матеріалами Офісу Президента України