Серед звільнених із полону сьогодні 45 військовослужбовців системи МВС
Маємо добру новину, на яку чекає вся країна. Додому повернулися наші люди! У своєму офіційному Телеграм-каналі Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко повідомив, що серед звільнених із полону сьогодні – 45 військовослужбовців системи МВС: нацгвардійці та прикордонники. Офіцери, сержанти, рядові.
Усі вони потрапили в полон у 2022 році під час оборони Донеччини та Луганщини. Вони різного віку і з різними історіями, але кожен із них однаково з нетерпінням чекав цього моменту.
Працюємо, щоб усі наші люди якнайшвидше повернулися додому!
Департамент комунікації МВС