Сенсація

Серед звільнених із полону сьогодні 45 військовослужбовців системи МВС


Червень 26
18:15 2026

Маємо добру новину, на яку чекає вся країна. Додому повернулися наші люди! У своєму офіційному Телеграм-каналі Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко повідомив, що серед звільнених із полону сьогодні – 45 військовослужбовців системи МВС: нацгвардійці та прикордонники. Офіцери, сержанти, рядові.

Усі вони потрапили в полон у 2022 році під час оборони Донеччини та Луганщини. Вони різного віку і з різними історіями, але кожен із них однаково з нетерпінням чекав цього моменту.

Працюємо, щоб усі наші люди якнайшвидше повернулися додому!

Департамент комунікації МВС

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Сьогодні з полону звільнено 160 військових, усі були в полоні ще з 2022 року, - Володимир Зелен...

Прочитайте повну статтю

Командувач НГУ відвідав підрозділи на передовій та заслухав доповіді щодо оперативної обстановк...

Прочитайте повну статтю

Серед звільнених із полону сьогодні 45 військовослужбовців системи МВС

Прочитайте повну статтю

«Спортивні Амбасадори 3.0»: підсумки програми та нові можливості для розвитку адаптивного спорт...

Прочитайте повну статтю

Форма адвокатської діяльності визначає податки, облік і модель роботи

Прочитайте повну статтю

Маніфест про ШІ у праві презентували в Європі. НААУ приєдналася

Прочитайте повну статтю

КСУ: безальтернативне тримання під вартою порушує рівність і гідність військових

Прочитайте повну статтю

У Києві завершилось засідання Ради суддів України

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь