Ефективна комунікація з громадськістю – професійне підґрунтя законодавчих ініціатив Держрибагентства та Мінагрополітики


Вересень 16
21:24 2022

Про це та інше йшлося під час засідання громадської ради при Держрибагентстві, яке відбулося 15 вересня 2022 року в online-форматі.

Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віталій Головня та очільник Держрибагентства Ігор Клименок, зустрівшись з членами ради, наголосили на важливості ролі профільної громадськості у підготовці та опрацюванні законодавчих ініціатив Держрибагентства та Мінагрополітики.

«Безпосередня взаємодія з громадською радою дає необхідне підґрунтя для плідної і конструктивної роботи на користь бізнесу та державі загалом. Ефективне управління та належний контроль за діяльністю галузі, максимальне виключення корупційних ризиків – це наші спільні пріоритети і задачі на найближчу перспективу», - наголосив Ігор Клименок. Водночас запропонував щомісячно організовувати засідання громадської ради для спільного вирішення нагальних питань, як у напрямі рибництва, так і меліорації земель.

Під час засідання фахівці Агентства поінформували членів ради про поточний стан розробки проєктів режимів рибальства на 2023 рік та дотримання графіку їх узгодження, закриття обласними військовими адміністраціями навігації на окремих водних об’єктах чи їх частинах та необхідності дотримання цих обмежень, передусім зважаючи на безумовну безпеку рибалок.

Водночас членами ради порушувалися питання подальшої роботи спеціальних товарних рибних господарств, можливості розширення районів діяльності окремих промислових рибалок, кадрових призначень у Держрибагентстві тощо.

Також членом ради Романом Новіцьким поінформовано присутніх про розроблену Методику дослідження любительського рибальства, яка невдовзі буде презентована. Після погодження даної роботи Інститутом рибного господарства НААН України, вона буде рекомендована для використання в роботі рибоохоронних патрулів Держрибагентства.

За результатами засідання членами ради вирішено рекомендувати активізувати роботу робочої групи, сформованої Мінагрополітики з питань розвитку рибного господарства України, як майданчика для прийняття узгоджених рішень.

Наступне засідання громадської ради вирішено присвятити розгляду питань меліорації земель, адже наразі триває процес передачі цілісних майнових комплексів державних підприємств, установ та організацій зі сфери управління Держводагентства до сфери управління Держрибагентства.

Голова громадської ради Віктор Скарлат наголосив, що громадська рада готова предметно займатися профільними питання меліорації земель, так як це один з важливих напрямів діяльності органу влади при якому вона сформована.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Ігор Клименко доповів Володимиру Зеленському про ліквідацію наслідків російських ударів

Прочитайте повну статтю

Антидопінгова діяльність у спорті: Комітет розглянув стан виконання Закону

Прочитайте повну статтю

Посилення співпраці задля виконання рішень ЄСПЛ: у Мін’юсті відбулася багатостороння зустріч із...

Прочитайте повну статтю

Хай живе надія: вдруге відбувся фестиваль хорових колективів ліцеїв МВС

Прочитайте повну статтю

Наші вдома: як підрозділи системи МВС супроводжують перші кроки звільнених з полону бійців на ш...

Прочитайте повну статтю

Участь у Регіональному воркшопі з питань протидії незаконному обігу та фальсифікації лікарських...

Прочитайте повну статтю

Представників Держлікслужби включено до складу делегації України для участі в роботі сесій Комі...

Прочитайте повну статтю

У Валках оформили паспортні документи для родини ромської національної меншини

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь