Енергоефективна відбудова і трансформація – широкий горизонт для співпраці України та Німеччини
На цьому наголосила Голова Держенергоефективності Ганна Замазєєва під час 3-го Німецько-українського енергетичного дня, що відбувся в Берліні (Німеччина).
Учасники перемовин розглянули як нагальні пріоритети у відновленні енергосистеми, так і довгострокову стратегію енергоефективної трансформації. У цьому напрямі Держенергоефективності має чітку візію, над реалізацією якої активно працює. Це робота над законодавством, інструментами, залученням інвесторів і міжнародних партнерів та багато іншого.
«Моє тверде переконання: реальні успіхи можливі у тісній співпраці із громадами на місцях і, звісно ж, за підтримки провідних країн ЄС, особливо, Німеччини», - зауважила Ганна Замазєєва та висловила вдячність за співпрацю таким партнерам, як Федеральне міністерство економіки та захисту клімату Німеччини, GIZ, Німецько-українське енергетичне партнерство, DENA та ін.
«Саме із Німецьким енергетичним агентством (DENA) готуємо повноцінно діючий реєстр біометану, який буде відповідати вимогам українського та європейського законодавства», - розповіла Голова.
Під час спільної роботи фахівці Держенергоефективності та DENA досягли спільних рішень по багатьом питанням щодо функціонування реєстру.
«Головне – реєстру біометану бути! На це чекає як український, так і іноземний бізнес. Запуск реєстру біометану має стати свідченням високого рівня відповідальності та довіри у співпраці двох країн», - підсумувала Ганна Замазєєва.
Управління комунікації і зв’язків з громадськістю