Сенсація

Геологічна інформація онлайн


Грудень 08
18:11 2021

ДНВП «Геоінформ України» виклав у відкритий доступ 15 тисяч одиниць зберігання вторинної геологічної інформації

Державна служба геології та надр України ініціювала розміщення онлайн звітів про проведення геологічних робіт і протоколів затвердження (апробації) запасів та ресурсів корисних копалин. Оприлюднення матеріалів відбувається у рамках політики відкритих дверей у сфері надрокористування, проголошеної Урядом.

«Спрощення доступу до геологічної інформації є важливою умовою покращення інвестиційного клімату та відновлення довіри до Державної геологічної служби, — прокоментував її очільник Роман Опімах. — Ми даємо можливість суб‘єктам ринку оцінити якість наявної геологічної інформації щодо об‘єктів, скористатися нею і прийняти інвестиційне рішення».

Відповідно до Порядку розпорядження геологічною інформацією, затвердженого постановою КМУ від 7 листопада 2018 р. № 939 (далі – Порядок), вторинна (оброблена) геологічна інформація, що є державною власністю, повинна бути розміщена у відкритому онлайн-доступі на офіційному веб-сайті ДНВП «Геоінформ України.

Станом на сьогодні тексти геологічних звітів, що містяться в 15 тисячах книг з додатками, відскановані й опубліковані. Перелік вторинної (обробленої) геологічної інформації, що є державною власністю яка була розміщена в публічному доступі в мережі інтернет доступний за посиланням: https://www.geo.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/perelik-vtorynnoï-heoloh-info.xlsx.

Також відповідно до Порядку, відомості про первинну та вторинну геологічну інформацію незалежно від виду та форми власності підлягають обліку в каталозі відомостей про геологічну інформацію, держателем якого є Держгеонадра, адміністратором – ДНВП «Геоінформ України». 

«Держгеонадра разом з Міндовкілля розробили положення про електронний каталог відомостей про геологічну інформацію та створили його. Він зараз перебуває на стадії тестування, його функціонування розпочнеться до кінця поточного року. Далі державні та приватні геологічні підприємства будуть наповнювати його відомостями», – анонсував Голова Держгеонадр Роман Опімах.

До каталогу передаватимуться та вноситимуться відомості про геологічну інформацію – вид (первинна або вторинна), назва, дата створення, інформація про власника, місце проведення робіт або місцезнаходження родовищ корисних копалин.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

28 листопада Антон Дробович прозвітує за пʼять років роботи на посаді голови УІНП

Прочитайте повну статтю

Укладено Меморандум про взаєморозуміння між Держлікслужбою та Данським агентством з лікарських...

Прочитайте повну статтю

На Хмельниччині розпочато Всеукраїнську акцію «16 днів проти насильства»

Прочитайте повну статтю

У Житомирі виявлено та примусово видворено порушника міграційного законодавства

Прочитайте повну статтю

ДБР викрило працівників одеського ТЦК, які затримували чоловіків на блокпостах та вимагали грош...

Прочитайте повну статтю

АРМА та ANABI: партнерство, що зміцнює міжнародну довіру

Прочитайте повну статтю

Контроль АРМА: Управитель повернув майже 500 тис. гривень до держбюджету

Прочитайте повну статтю

АНОНС АУКЦІОНІВ «Земельного банку»: близько 9,5 тис. га виставлено на торги

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь