Голова Держприкордонслужби відвідав передові позиції прикордонників на Сході України
![](https://dpsu.gov.ua/upload/news/thumb_news_20240610_162415_17180258557.jpg)
У ході роботи разом з начальником Східного регіонального управління та командирами підрозділів обговорили ситуацію на ділянках, де тримають оборону прикордонники, розглянули першочергові заходи щодо підвищення ефективності з протидії ворогу. Голова Держприкордонслужби України наголосив на важливості взаємодії з усіма складовими Сил оборони України.
Окрема увага приділялася нарощенню можливостей підрозділів безпілотної авіації та ефективному застосуванню БпЛА з метою розвідки й ураження техніки та живої сили російсько-окупаційних військ.
Також обговорювались й питання всебічного забезпечення, визначено шляхи покращення матеріально-технічної складової бойової роботи прикордонних підрозділів.
Під час поїздки генерал-лейтенант Дейнеко вручив державні нагороди та відомчі відзнаки бійцям, які сьогодні воюють на Харківському, Куп’янському, Лиманському, Сіверському, Краматорському та Покровському напрямку.
Голова Держприкордонслужби подякував воїнам-прикордонникам за професійні дії під час відсічі та стримування російської збройної агресії, побажав найшвидшої Перемоги.