Голова Комітету з питань бюджету Юрій Арістов: «Ми надто чітко усвідомлюємо сьогодні, що таке тримати наші кордони. І яка у нашої незалежності ціна»


Квітень 30
13:27 2022

Фраза прикордонника з острова Зміїний стала символом незламності у війні з російськими окупантами. Коли на тебе суне величезна армада:

"Русскій воєнний корабль, іді на*й".

30 квітня - День прикордонника. Тож зі святом всіх тих, хто першими під час усіх воєн приймає на себе удар. Наші   прикордонники показали у лютому, що вони - герої, вірні своїй присязі, своїй країні, своєму народу - жоден не здався.

Сьогодні наші прикордонники боронять український Маріуполь разом з "Азовом" і морськими піхотинцями. Вони з честю тримаються у справжньому пеклі.

Захисник з острову Зміїний вижив і повернувся з полону - раділа вся Україна. Це добрий знак! Я хочу вірити, що ми звільнимо всіх наших людей з "Азовсталі".

Сьогодні ми всі єдині. Ми боронимо наші кордони всією країною, і так само всією країною вітаємо наших героїчних хлопців і дівчат з Державної прикордонної служби України.

Бажаю нашим прикордонникам миру, міцного тилу, сил і воєнної удачі в усьому.

Повертайтеся живими, щоб після війни боронити кордони нашої мирної, сильної, незалежної єдиної великої держави - України!

Зі святом!

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь