Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук завершив офіційний візит до Туреччини зустріччю з Президентом країни Реджепом Таїпом Ердоганом


Травень 15
21:00 2024

«Із першого дня вторгнення — як десять років тому, так і два роки тому, Туреччина з Україною», — наголосив Голова Верховної Ради України, висловивши вдячність за це особисте лідерство Президенту Турецької Республіки й за незмінну підтримку територіальної цілісності та суверенітету України.

Окрім того, Спікер Парламенту України подякував за підтримку України на шляху до Організації Північноатлантичного договору. 

Під час зустрічі сторони обговорили ряд важливих питань, зокрема, імплементацію Формули миру та питання звільнення заручників кремля. 

«Важливими залишаються подальші зусилля, зокрема, і Туреччини, спрямовані на звільнення військовополонених і політичних бранців кремля, зокрема, Першого заступника Голови Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джеляла», — зауважив Руслан Стефанчук. 

Окрім того, він висловив вдячність Туреччині за підтримку ініціативи й за лідерство турецької сторони у межах імплементації пункту щодо продовольчої безпеки. «Україна прагне чесного й справедливого миру, але не в обмін на власні території», — зауважив Голова Верховної Ради України. 

Водночас Спікер Парламенту України заявив, що Україна дуже розраховує на особисту участь Президента Туреччини у Глобальному саміті миру. 

Зі свого боку, Президент Турецької Республіки Реджеп Таїп Ердоган відзначив високий рівень співробітництва між двома країнами, невідʼємним складником якого є взаємодія між турецьким і українським Парламентами.

Реджеп Таїп Ердоган акцентував, що Туреччина з моменту вторгнення росії у Крим виступила на підтримку територіальної цілісності й суверенітету України. Також він запевнив, що масштабна підтримка України продовжуватиметься.

Насамкінець Реджеп Таїп Ердоган зауважив, що Туреччина принципово підтримує Формулу миру Президента України Володимира Зеленського.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Представники ДПС вивчали досвід литовських колег

Прочитайте повну статтю

У Мін’юсті відбулася чергова зустріч зі Спеціальним доповідачем ООН з питань позасудових страт

Прочитайте повну статтю

Переховували людей від дронів у гаражі: чергова пекельна евакуація з Красногорівки

Прочитайте повну статтю

Гроші за вподобайки: зловмисники розсилають шахрайські повідомлення

Прочитайте повну статтю

«Під час розмінування надзвичайно важливо вберегти життя і здоров’я наших фахівців», – Андрій Д...

Прочитайте повну статтю

Биківня.Територія пам'яті: Інститут презентував проєкт до Дня пам'яті жертв політичних репресій

Прочитайте повну статтю

Голова Держенергоефективності Ганна Замазєєва провела зустріч з представниками Європейського ін...

Прочитайте повну статтю

Процесуальні строки в електронному суді: дайджест судової практики

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь