«Головна умова для впровадження реформи шкільного харчування – це небайдужість», - Владислава Магалецька


Листопад 12
14:00 2021

З початку року Держпродспоживслужбою здійснено більше 3,8 тисяч лабораторних досліджень харчових продуктів, які використовувалися для приготування страв у закладах освіти, на відповідність параметрам безпечності.

За результатами проведеного контролю встановлено 109 невідповідностей за мікробіологічними показниками, що склало 2,8% відсотків від досліджуваних зразків. Про це повідомила Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька під час регіонального форуму «Реформа системи шкільного харчування», який проходить у Львові за ініціативи першої леді Олени Зеленської та при підтримці Львівської обласної державної адміністрації.

 «Реформа шкільного харчування є складним процесом, бо в ній задіяні дуже багато людей із різних сфер: освітяни, органи місцевого самоврядування, бізнес і органи державної влади. Кожен в цьому ланцюгу має виконувати свої функції не просто в рамках своїх обов’язків, а дійсно «горіти змінами» і працювати на результат, адже результати цієї реформи торкаються кожного з нас через здоров’я наших дітей. Головна умова для впровадження реформи шкільного харчування – це небайдужість», - зазначила у своєму виступі Владислава Магалецька.

Регіональний форум «Реформа шкільного харчування» відбувається в межах Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у Новій українській школі. Участь у заході беруть представники Львівської, Вінницької, Закарпатської, Рівненської та Волинської областей.

Нагадаємо, Держпродспоживслужба виступає надійним партнером у сфері реформування шкільного харчування. Фахівці служби здійснюють контроль безпечності харчових продуктів та відповідності санітарним нормам, проводять перевірки та моніторинг постачальників послуг.

Довідково. З початку року Держпродспоживслужбою проведено 3028 позапланових та 120 планових заходів державного контролю у сфері безпечності харчових продуктів у навчальних закладах. Ще майже 23 тисячі закладів освіти (з них 14980 – це школи) були перевірені у серпні складі комісій, які обстежували готовність до нового навчального року. 

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Україна потребує досвідчених фахівців у сфері фінансового аудиту, – Алла Басалаєва звернулася д...

Прочитайте повну статтю

На Донеччині з Мар’їнської та Очеретинської громад евакуювали всіх дітей

Прочитайте повну статтю

Березанський лиман, річки Дніпро та Десна з озерами в межах Чернігівської області – оголошено п...

Прочитайте повну статтю

На Одещині розпочато поливний сезон 2024

Прочитайте повну статтю

Фінал освітньо-грантової програми Початок: дві переможниці отримали до $5 000 на розвиток бізне...

Прочитайте повну статтю

Для прикордонників бригади «Помста» зібрали 1 млн 260 тис. грн на дрони

Прочитайте повну статтю

Комітет з питань екологічної політики та природокористування провів виїзне засідання на тему: "...

Прочитайте повну статтю

Потенціал Литви у реабілітації українських військових значно вищий, — МОЗ Литви на зустрічі з В...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь