Головний сержант патрульної роти Денис Медяник про службу у військовому патрулі: будня, які захоплюють


Листопад 12
15:04 2021

«Служба у патрулі – це виклик кожного дня. Мені подобається такий ритм життя, подобається брати участь у суспільно важливій справі, відчувати життя на вістрі подій. І щоразу це спілкування з великою кількістю різних людей. Інколи не дуже приємне. На моєму рахунку – десятки затриманих за 309, 307 та 310 статтями (статті, пов’язані з обігом наркотиків). При поверхневій перевірці ми також знаходили вогнепальну та холодну зброю, наркотичні речовини. Ми бачили сімейні трагедії, розшукували зниклих безвісти, знаходили і повертали викрадені речі, викривали осіб, що були у розшуку… Багато чого я побачив під час служби, але інколи все ж дивуюсь людській природі. Наприклад, нещодавно під час затримання неповнолітнього із пакетиком наркотичної речовини, на місце, разом з поліцією, прибули батьки хлопця. Манера, у якій він спілкувався із розгубленими батьками, мене вразила до глибини душі. Хлопець настільки жорстоко та по-хамськи спілкувався із схвильованою мамою, що навіть я, звиклий до подібних ситуацій, глибоко поспівчував бідній жінці.

Попереднє

Наступне

Щодня у мороз, дощ чи спеку ми проходимо на своїх маршрутах до 30 кілометрів пішки. Автопатруль їздить також своїми маршрутами. Це місця, де можна знайти потенційних злочинців. Наприклад, наші Фортечні Вали, територія, облюбована закладчиками. Час від часу там ми затримуємо підозрілих осіб із наркотичними речовинами. Не було такого дня, щоб на наш службовий планшет не надійшов виклик. Одразу рушаємо на місце, оперативно з’ясовуємо обставини, діємо згідно із законами. І залізне правило, якого ми дотримуємось вже на рівні підсвідомості: коли я говорю з підозрілою людиною, два мої напарника чітко слідкують за ним і ситуацією навколо. Якщо мене запитають, що найважливіше у службі патруля, я назву витривалість і надійні напарники. Далі йдуть знання законів, психології та навіть педагогіки. Оскільки часто ми проводимо із затриманими профілактичні бесіди.

Коли людина за крок до серйозного правопорушення і її можна відвернути від цього.

Нам треба бути на крок попереду правопорушника. Оскільки разом з технологіями удосконалюються й злочинні методи. Наприклад, у боротьбі з закладчиками не встигли ми викрити один метод, як з’являється новий.

У підготовці особового складу до виконання завдань допомагає добрий гумор. Перед виходом на службу з ОГП я, як головний сержант, підбадьорюю своїх бійців, жартую, цікавлюсь настроєм та проблемами кожного.

Вдома вже звикли, що я буквально живу своєю службою, звикли до мого напруженого графіка, до відряджень. Мене підтримують, знаючи, що активне, наповнене сенсом життя – моя суть. Інакшого шляху я собі не уявляю».

За досягнення у службі головний сержант військової частини 3011 Центрального оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, Денис Медяник неодноразово був відзначений обласною владою та начальником Головного управління Національної поліції Романом Козьяковим. «Медаль за мужність і відвагу» Денис отримав від керівництва області. А за затримання злочинця по гарячих слідах у червні цього року, очільник Нацполіції області Роман Козьяков вручив подяки військовому наряду на чолі з Медяником та поставив їх службу за приклад усім правоохоронцям.

Група інформації та комунікації Центрального ТУ

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Україна потребує досвідчених фахівців у сфері фінансового аудиту, – Алла Басалаєва звернулася д...

Прочитайте повну статтю

На Донеччині з Мар’їнської та Очеретинської громад евакуювали всіх дітей

Прочитайте повну статтю

Березанський лиман, річки Дніпро та Десна з озерами в межах Чернігівської області – оголошено п...

Прочитайте повну статтю

На Одещині розпочато поливний сезон 2024

Прочитайте повну статтю

Фінал освітньо-грантової програми Початок: дві переможниці отримали до $5 000 на розвиток бізне...

Прочитайте повну статтю

Для прикордонників бригади «Помста» зібрали 1 млн 260 тис. грн на дрони

Прочитайте повну статтю

Комітет з питань екологічної політики та природокористування провів виїзне засідання на тему: "...

Прочитайте повну статтю

Потенціал Литви у реабілітації українських військових значно вищий, — МОЗ Литви на зустрічі з В...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь