Господарський суд Одеської області інформує про розгляд резонансної справи


Березень 30
18:18 2023

У зв’язку із мітингом, який відбувся 30 березня 2023 року біля будівлі Господарського суду Одеської області з гаслами щодо прийняття судом рішення про ліквідацію та виселення благодійної організації   «Я допоможу», повідомляємо, що судом таких рішень відносно цієї організації не  приймалося.

До відома, у справі № 916/2540/22 Господарським судом Одеської області 22.02.2023 було прийнято рішення, яким позов Акціонерного товариства „Укртелеком” в особі Одеської філії акціонерного товариства „Укртелеком”  задоволено та зобов’язано фізичну особу-підприємця Захарченко Валентина Євгеновича звільнити приміщення загальною площею 195,10 кв.м., що знаходяться за адресою: м. Одеса, пров. Гвоздичний, на першому поверсі 3-поверхового будинку №6, корпус А, на користь акціонерного товариства „Укртелеком” в особі Одеської філії акціонерного товариства „Укртелеком” внаслідок  дострокового розірвання  договору оренди між ними через порушення Захарченком В.Є.  строків сплати орендної плати.

Благодійна організація «Я допоможу» не приймала участі у даній справі, до Господарського суду Одеської області не зверталась. 

Вказане рішення суду станом на 30.03.2023 не оскаржувалося та набрало законної сили. З рішенням можливо ознайомитись за посиланням  https://reyestr.court.gov.ua/Review/109394382.

Зазначаємо,  що Благодійна організація «Я допоможу»  бере участь у справі № 916/1410/22 за позовом Акціонерного товариства “Укртелеком” в особі Одеської філії Акціонерного товариства “Укртелеком” до Фізичної особи-підприємця Захарченко Валентина Євгеновича про стягнення боргу за договором оренди, в якості третьої особи. Розгляд справи № 916/1410/22 призначено на 07.04.2023 о 15:30.

Повідомляємо, що розгляд справ у господарських судах є відкритим, всі рішення публікуються у Єдиному державному реєстрі судових рішень; зі списком справ, призначених до розгляду можливо ознайомитись за посиланням: https://od.arbitr.gov.ua/sud5017/gromadyanam/csz/

Господарський суд Одеської області

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Володимир Зеленський про замах на Ірину Фаріон: "Усі необхідні сили Нацполіції та СБУ задіяні,...

Прочитайте повну статтю

Ірина Фаріон, поранена сьогодні у Львові, від отриманих травм померла в лікарні

Прочитайте повну статтю

Володимир Зеленський: "Російський ракетний удар по Миколаєву. Станом на цей час відомо про пʼят...

Прочитайте повну статтю

Як подбати про безпеку під час відключень у літній період: прості правила

Прочитайте повну статтю

Ігор Клименко: "Миколаїв. Ворог атакував середмістя, серед загиблих - дитина"

Прочитайте повну статтю

Ігор Клименко: "Напад на Ірину Фаріон кваліфіковано як замах на умисне вбивство"

Прочитайте повну статтю

Обсяг пільг у І півріччі 2024 року збільшився на 20,6 млрд грн

Прочитайте повну статтю

49,7 млн гривень — результат онлайн-аукціону з приватизації ЄМК ДП «Охтирський комбінат хлібопр...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь