Інформація щодо сплеску захворюваності на COVID у Антимонопольному комітеті


Січень 31
17:03 2022

У Антимонопольному комітеті України склалася напружена ситуація з захворюваністю співробітників на COVID та ГРВІ. З цієї причини роботу окремих департаментів та відділів ускладнено.  

Станом на 31 січня 2022 року лише у центральному апараті АМКУ захворіло на COVID 27 співробітників, ще у 15 – ГРВІ. Щодня додається по 2-3 хворих людини. При цьому кожен працівник Комітету вакцинований та має зелений COVID-сертифікат.

У найбільш скрутному становищі наразі перебувають ринкові департаменти. В одному з департаментів у відділів контролю за концентраціями наразі не залишилося жодної здорової людини.

Водночас в АМКУ діють жорсткі протиепідемічні правила, зокрема, щодо використання захисних засобів, рекомендації щодо дистанціювання та мінімізації контактів. Наразі у Комітеті для здорових співробітників забезпечено можливість отримання третьої, бустерної дози вакцини.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Офіцер-рятувальник громади: 1 рік роботи

Прочитайте повну статтю

Представники МВС та ОБСЄ узгодили подальшу співпрацю

Прочитайте повну статтю

Курсант ОДУВС Нікіта Куц - чемпіон світу з муай-тай на IFMA Senior World Championships 2026

Прочитайте повну статтю

У Пужниках завершилися пошукові роботи

Прочитайте повну статтю

 «Уроки пам'яті – 2026»: на Закарпатті пройшла Літня школа для вчителів з Харківщини та Чернігі...

Прочитайте повну статтю

Вища рада правосуддя щиро вітає суддівський корпус, юридичну спільноту та всіх громадян України...

Прочитайте повну статтю

Знання, що рятують життя: міграційники Миколаївщини розпочали навчання з домедичної допомоги

Прочитайте повну статтю

Коли внутрішня стійкість має значення: у ДМС Сумщини відбувся тренінг із психологічної самодопо...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь