Ірина Василик провела майстер-клас на тему «Співпраця українських адвокатів з іноземними колегами: що говорять правила адвокатської етики?»


Березень 29
21:11 2023

У рамках підписаного Меморандуму про співпрацю з Національною асоціацією адвокатів України (НААУ) 21 березня 2023 року проведено практико-орієнтований майстер-клас на тему «Співпраця українських адвокатів з іноземними колегами: що говорять правила адвокатської етики?».

Спікером майстер-класу виступила Ірина Василик, кандидат історичних наук, адвокат, проректор ВША НААУ, доцент, керівник науково-методичного Центру досліджень адвокатури і права НААУ, член Експертної та Науково-консультативної ради НААУ, лауреат Премії ім. Тараса Шевченка Київського Національного університету імені Тараса Шевченка, експерт з історії адвокатури України та правил адвокатської етики.

Із вітальним словом до учасників зустрічі звернувся організатор заходу – завідувач кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу, канд. юрид. наук, адвокат Руслан ​Мельниченко, який зосередив увагу учасників на тому, що НААУ є одним із основних стейкголдерів правничих освітніх програм у ДТЕУ. Саме НААУ об’єднує всіх без винятку адвокатів України та створена з метою забезпечення реалізації завдань адвокатського самоврядування, які визначені Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність». Також було відзначено, що ДТЕУ цінує співпрацю з НААУ і продовжить розвивати спільні проєкти, які будуть сприяти професіоналізації правничих освітніх програм ДТЕУ та формуванню у студентів практичних навичок та вмінь.

До участі у майстер-класі були залучені здобувачі, гаранти та стейкголдери (роботодавці та випускники) ОНП з підготовки докторів філософії за юридичними спеціальностями.

Порядок денний майстер-класу включив обговорення зі студентами практичних питань у сфері адвокатської діяльності:

За результатами проведеного заходу поглиблено взаємодію НААУ та ДТЕУ у напрямі розвитку бакалаврських і магістерських ОПП з метою їх подальшої професіоналізації та максимального наближення до вимог правничої професії.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

«Ветерани – майбутнє» – у столиці України відбувся форум, присвячений розвитку спортивної реабі...

Прочитайте повну статтю

Цього тижня на продаж виставлено активи банків, що ліквідуються, на 543 млн грн

Прочитайте повну статтю

Оголошення про продаж рухомого майна

Прочитайте повну статтю

Парламентська делегація Молдови відвідала Україну на запрошення Комітету з питань інтеграції Ук...

Прочитайте повну статтю

Олена Шуляк: Україні потрібні спроможні, заможні та інклюзивні громади

Прочитайте повну статтю

МВС України підтримало спортивні змагання «Київ Незламний» для військовослужбовців та ветеранів

Прочитайте повну статтю

Назавжди в строю: на Донеччині попрощалися із загиблим поліцейським Дмитром Петренком

Прочитайте повну статтю

На Миколаївщині проведено постакредитаційний моніторинг шести освітньо-професійних програм у сф...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь