Івано-Франківськ: працівників КП «Управляюча компанія «Комфортний Дім» навчали методам психосоціальної підтримки на робочому місці


Червень 10
12:02 2024

Завідувачка сектору з питань впровадження та реалізації програми психосоціальної підтримки Управління інспекційної діяльності в Івано-Франківській області  Південно-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці  Стефанія Сендецька  провела семінар на КП «Управляюча компанія «Комфортний Дім

Спеціалістка Держпраці зазначила, що важливим аспектом ментального здоров’я  для працездатного населення є  психосоціальна підтримка на робочому місці, акцентувала увагу  на необхідності підтримувати один одного при будь-якій складній ситуації.

Під час заходу  зазначено, що ментальне та фізичне здоров’я разом із соціальним добробутом є важливими компонентами загального здоров’я людини; мовилося про необхідність  дотримуватися принципів етичної поведінки, конфіденційності, що дає можливість створити психологічно безпечне робоче середовище та підвищує продуктивність праці.

Фахівчиня Держпраці порушила питання мобінгу та дискримінації на робочому місці. Зазначила, що прояв мобінгу – це  приниження  працівника і знецінення його роботи як професіонала. Одночасно наголосила про  адміністративну відповідальність  винної особи за мобінг.

З керівником  КП «Управляюча компанія «Комфортний Дім»  обговорено  етапи запровадження психосоціальної підтримки на робочому місці, а також способи  уникнути синдрому професійного вигорання.  Стефанія Володимирівна  наголосила, що  підтримка керівника підприємства – ключ до успіху у втіленні політики  психосоціальної підтримки на робочому місці.

Більше інформаційних матеріалів з питань психосоціальної підтримки на робочому місці у воєнний та післявоєнний час можна отримати на інформаційному порталі Держпраці https://pratsia.in.ua/ilo/psykhosotsialna-pidtrymka-na-roboti.html

The post Івано-Франківськ: працівників КП «Управляюча компанія «Комфортний Дім» навчали методам психосоціальної підтримки на робочому місці first appeared on Державна служба України з питань праці.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь