Картини художників та малюнки дітей прикрасять залізничні вокзали
Більше пів сотні картин і малюнків прикрасять кімнати відпочинку та зали очікування залізничних вокзалів України. Твори українських художників сьогодні, 25 травня, передали Укрзалізниці президент Національної асоціації медіаторів України Діана Проценко та керівник Культурно-мистецького центру Національного університету «Києво-Могилянська академія» Владислава Осьмак.
Зокрема, Укрзалізниця отримала 54 твори української художниці Ніни Морозової.
Також для розміщення на вокзалах України передано малюнки Віри — 9-річної дівчинки з Харкова. Від початку війни вона була вимушена з родиною виїхати з рідного міста, але потрапили в окупацію, де пробули майже 2 місяці.
На початку травня дівчинці з сім’єю вдалося прорватися на підконтрольну Україні територію, і зараз вона проживає в селі Святопетрівському, що під Києвом. До війни Віра займалася в цирковій та художній студії.
Тепер вільний час вона приділяє малюванню та залюбки дарує свої роботи рідним та знайомим.
«Особливо подобається мені малювати тваринок та їжу у скетчингу. Я сподіваюсь, що мої малюнки подарують всім позитивні емоції та допоможуть трохи відволіктися від проблем та сьогоднішніх подій», — розповідає Віра.