Кіровоградщина: «Водопостачання – проблемні питання та завдання» - тема робочої наради


Лютий 24
18:02 2025

Під такою назвою у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Кіровоградській області відбулась робоча нарада з начальниками та спеціалістами підпорядкованих районних управлінь.

Із вступним словом до учасників звернувся перший заступник начальника Головного управління Андрій Багрій.

Під час наради підбито підсумки роботи минулого року, обговорено стан об’єктів водопостачання та якість питної води в області. З метою забезпечення виконання протокольних рішень засідань Державної та регіональної комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 24 грудня 2024 року № 7 та № 30 визначено основні напрямки роботи в поточному році, зокрема щодо участі фахівців Держпродспоживслужби області в комісійних обстеженнях об’єктів водопостачання.

Начальниця управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Галина Сабадаш наголосила на необхідності тісної співпраці з органами місцевого самоврядування для виконання визначених завдань, проведенні інвентаризації громадських колодязів та актуалізації бази даних об’єктів централізованого водопостачання, а також звернула увагу на ключові питання при обстеженнях об’єктів водопостачання.

Окремо на нараді обговорена тема участі спеціалістів, які здійснюють державний нагляд (контроль) у сфері державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства, санітарного та епідемічного благополуччя, у погодженні технологічних регламентів для здійснення господарської діяльності підприємств централізованого водопостачання у відповідності до вимог Порядку розроблення підприємствами централізованого водопостачання та централізованого водовідведення технологічних регламентів, затвердженого наказом Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України від 12 квітня 2024 року № 309. Роз’яснення щодо повноважень фахівців Держпродспоживслужби області з юридичної точки зору надав начальник відділу правового забезпечення Олександр Сосонський.

Заступник начальника відділу безпеки середовища життєдіяльності управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Наталія Сиволап повідомила про зміни в законодавстві стосовно організації лабораторного контролю якості та безпечності питної води, розгляду та погодження робочих програм, графіків відбору проб води та акцентувала увагу на основних недоліках під час складання документів суб’єктами господарювання.

Вода є одним із основних складників життєзабезпечення, а її якість відіграє ключову роль у збереженні здоров’я людей. Тому, здійснення контролю Держпродспоживслужби Кіровоградщини за станом об’єктів водопостачання продовжується.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Ігор Клименко доповів Володимиру Зеленському про ліквідацію наслідків російських ударів

Прочитайте повну статтю

Антидопінгова діяльність у спорті: Комітет розглянув стан виконання Закону

Прочитайте повну статтю

Посилення співпраці задля виконання рішень ЄСПЛ: у Мін’юсті відбулася багатостороння зустріч із...

Прочитайте повну статтю

Хай живе надія: вдруге відбувся фестиваль хорових колективів ліцеїв МВС

Прочитайте повну статтю

Наші вдома: як підрозділи системи МВС супроводжують перші кроки звільнених з полону бійців на ш...

Прочитайте повну статтю

Участь у Регіональному воркшопі з питань протидії незаконному обігу та фальсифікації лікарських...

Прочитайте повну статтю

Представників Держлікслужби включено до складу делегації України для участі в роботі сесій Комі...

Прочитайте повну статтю

У Валках оформили паспортні документи для родини ромської національної меншини

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь