Команда України на 16-й Міжнародній олімпіаді з астрономії та астрофізики виборола золоту, срібну та дві бронзові медалі


Серпень 21
18:11 2023

Завершилася 16-а Міжнародна олімпіада з астрономії та астрофізики, яка відбувалася з 10 до 20 серпня цього року в Хожуві (Польща). Загалом в олімпіаді брали участь 250 учасників у складі команд із 53 країн світу.

Українську команду представили п’ять школярів, чотири з яких стали переможцями.

Золоту медаль здобула Зазубик Діана Віталіївна, випускниця ліцею № 5 Івано-Франківської міської ради. Срібну медаль — Гарбажій-Романченко Ілля Олексійович, учень 10 класу комунального закладу «Рішельєвський науковий ліцей»; дві бронзові медалі — Загіка Андрій Володимирович, учень 9 класу Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка, та Палант Едуард Олександрович, випускник комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області». 

Керівник команди — Вернидуб Оксана Михайлівна, завідувачка сектору Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», науковий керівник команди — Решетник Володимир Миколайович, доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат фізико-математичних наук.

Вітаємо наших юних астрономів!

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Офіцер-рятувальник громади: 1 рік роботи

Прочитайте повну статтю

Представники МВС та ОБСЄ узгодили подальшу співпрацю

Прочитайте повну статтю

Курсант ОДУВС Нікіта Куц - чемпіон світу з муай-тай на IFMA Senior World Championships 2026

Прочитайте повну статтю

У Пужниках завершилися пошукові роботи

Прочитайте повну статтю

 «Уроки пам'яті – 2026»: на Закарпатті пройшла Літня школа для вчителів з Харківщини та Чернігі...

Прочитайте повну статтю

Вища рада правосуддя щиро вітає суддівський корпус, юридичну спільноту та всіх громадян України...

Прочитайте повну статтю

Знання, що рятують життя: міграційники Миколаївщини розпочали навчання з домедичної допомоги

Прочитайте повну статтю

Коли внутрішня стійкість має значення: у ДМС Сумщини відбувся тренінг із психологічної самодопо...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь