Сенсація

Комітет Верховної Ради України з питань молоді і спорту вітає всіх українців та українок, всі українські родини з Міжнародним Днем сім’ї


Травень 15
21:00 2024

Сім’я -  це одна з найважливіших ланок українського суспільства.  Саме у сім’ях народжуються та виховуються діти, передається життєвий досвід від старшого покоління до молодшого, спільно вирішуються всі сімейні справи. Саме в сім’ї ми робимо перші кроки, вперше говоримо слово «Мама». Саме сім’я виховує у дітей почуття патріотизму, любов до Батьківщини, рідної мови, готовність  захищати свою державу.

Українські воїни, які дають відсіч рашистським агресорам, черпають свої сили у своїх сім’ях. Українські воїни чудово розуміють, що на полі бою вони захищають своїх рідних – бабусю, матір, сестер, синів та доньок, онуків та онучок. Українські воїни пам’ятають Бучу, Ірпінь та інші українські міста, в яких рашисти здійснювали геноцид мирного населення. Українські воїни знають, що вже 546 дітей ( і це лише офіційні дані) вже ніколи не стануть дорослими через дії держави-агресора.

Саме тому російські військові програють українським героям у мотивації, бо ті, хто прийшли грабувати та вбивати мають набагато менший бойовий дух, ніж захисники та захисниці рідної землі. Саме через це, незважаючи на велику перевагу у зброї, снарядах, літаках, ракетах, нелюдську жорстокість, рашисти провалили свій план бліц-кригу, були вимушені відступити з території п’яти областей і далі отримують належний опір.  

Більш того, весь Українській народ об’єднав свої зусилля заради Перемоги.  Україна перетворилась у одну велику сім’ю, яка робить все можливе та неможливе, щоб зупинити та вщент  розгромити  ворога. Українці волонтерять, збирають кошти для підтримки Збройних Сил України, підтримують біженців, насамперед дітей та осіб похилого віку. Весь світ визнав мужність та героїзм Українських воїнів, Українського народу, Українських сімей, яких не може перемогти жоден ворог.

Україна переможе!

Все буде Україна!

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Представники ДПС вивчали досвід литовських колег

Прочитайте повну статтю

У Мін’юсті відбулася чергова зустріч зі Спеціальним доповідачем ООН з питань позасудових страт

Прочитайте повну статтю

Переховували людей від дронів у гаражі: чергова пекельна евакуація з Красногорівки

Прочитайте повну статтю

Гроші за вподобайки: зловмисники розсилають шахрайські повідомлення

Прочитайте повну статтю

«Під час розмінування надзвичайно важливо вберегти життя і здоров’я наших фахівців», – Андрій Д...

Прочитайте повну статтю

Биківня.Територія пам'яті: Інститут презентував проєкт до Дня пам'яті жертв політичних репресій

Прочитайте повну статтю

Голова Держенергоефективності Ганна Замазєєва провела зустріч з представниками Європейського ін...

Прочитайте повну статтю

Процесуальні строки в електронному суді: дайджест судової практики

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь