Комітет з національної безпеки, оборони та розвідки вітає прикордонників України з професійним святом
![](https://www.rada.gov.ua/uploads/logos_small/f9f2574651ba4648e9bfc8f0348c1f7a.jpeg)
Дорогі прикордонники, прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята - Дня прикордонника України!
В умовах воєнного часу прикордонники, як і раніше, непохитно стоять на захисті державного кордону, незважаючи на те, що зараз це стало в рази більш відповідальнішою та небезпечною місією. Разом з воїнами Збройних Сил України ви бороните нашу незалежність так, щоб усі російські окупанти назавжди запам’ятали: український кордон - це межа, за якою їх чекає тільки смерть.
Схиляємо голови перед героями-прикордонниками, які віддали життя за Україну. Будьмо гідними їх пам'яті!
Усім співробітникам, ветеранам прикордонної служби мирного неба, міцного здоров'я, оптимізму і нових успіхів в ім'я сильної і непереможної Української держави!
Слава Україні!