Комітети з питань гуманітарної та інформаційної політики та з питань свободи слова привітали Суспільне мовлення з черговою річницею заснування
«19 січня 2017 року була зареєстрована юридична особа ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України». Сьогодні Суспільне має восьму річницю.
«Вітання, Суспільне Мовлення! 8 років - це вже чималий термін) До зустрічі у лютому на традиційному виїзному засіданні Комітету гуманітарної та інформаційної політики і Комітет з питань свободи слова на Суспільному! Так це було минулого року)», - написала з нагоди річниці НСТУ заступниця голови Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Євгенія Кравчук.
«Нині 8 років Суспільному мовнику. Певен, це лиш вступ до великої історії. Дякую за зроблене, сил і наснаги на заплановане», - привітав член Комітету Володимир В’ятрович.
Приєднуємось до побажань квітнути та зростати, зокрема і в родині передових незалежних європейських мовників.
«Стійкість змін перевіряється роками: Суспільне Мовлення 8 років.
Насправді, реформа державного УТ-1 в суспільного мовника почала задовго до офіційного запуску. Про це може дуже довго розповідати Світлана Остапа і ті хто стояв біля витоків цієї реформи.
Вже після запуску у 2017 Суспільне зазнавало постійних спроб поставити його під контроль влади чи через недофінансування, чи то через спроби переформатувати незалежну Наглядову через зміну процедур її обрання. Вистояли.
Фото до посту було зроблене під час звіту Суспільного Комітет з питань свободи слова та Комітет гуманітарної та інформаційної політики минулого року. До речі, як і будь яка демократична структура Суспільне підзвітне і громадськості, і парламенту та ще й періодично проходить аудит. Тут ті, хто максимально вклався щоб у воєнному 2025 році Суспільне мало належну підтримку для діяльності.
А про результат реформи, який позитивно оцінюють міжнародні партнери і яка стала однією з візитівок реформаторського руху з 2014 року, найкраще скаже одна цифра: 86% аудиторії довіряють новинам Суспільного. А це дуже дорогого коштує.
Вітаю, суспільники. Далі точно буде», - зазначив у привітанні Голова Комітету з питань свободи слова Ярослав Юрчишин.