Сенсація

Конкурс заявок на отримання грантів в рамках Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»: «Кампанія з підвищення обізнаності про місцеве самоврядування»


Листопад 12
14:02 2021

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» оголошує прийом заявок від неурядових організацій, що працюють у Волинській, Львівській та Полтавській областях, для розробки та проведення кампаній із підвищення обізнаності громадян, спрямованих на поліпшення рівня знань про реформу децентралізації та підвищення мотивації до активної участі в програмі реформ.

Деталі за посиланням: https://tinyurl.com/3hy3dwf2

Дедлайн подачі заявок – 13 грудня 2021 року.

Якщо у вас є запитання, надсилайте їх до 30 листопада 2021 року на HOVERLAGrants@dai.com вказавши у темі листа «Запитання щодо RFA-HOVERLA-002 «Кампанія з підвищення обізнаності про місцеве самоврядування».

Щоб отримувати новини та інформацію про цей конкурс до дати його закриття, заявники можуть зареєструвати свою організацію за цим посиланням: https://tinyurl.com/27t527xr.

Також, 29 листопада експерти Проєкту проведуть інформаційну сесію щодо цього гранту для зацікавлених заявників. Реєстрація за посиланням: https://tinyurl.com/25ue5dcn.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь