Курсанти Академії Нацгвардії дізналися все про створення сучасних книг
Попереднє
Наступне
«Ми запросили хлопців та дівчат гуманітарного факультету Академії відвідати наш автоматизований логістичний центр. Під час екскурсії намагалися залишити місце не тільки для ознайомлення із процесом виготовлення книжок, але й для вікторин та інтерактиву, – зазначив Віктор Круглов. – Сьогодні наші гості дізналися багато цікавої інформації, якої не можна знайти деінде. Наприклад, що автоматизований логістичний центр пропускає через себе близько 1 000 000 книг на місяць. Стелажі з книжками сягають 5–ти поверхового будинку заввишки, а наш автоматизований логістичний центр (далі – АЛЦ) настільки сучасний, що одна людина спроможна заповнити цілу вантажівку товаром всього за 7 хвилин. Ми дуже радіємо нашим новим гостям, бо від їх емоцій самі надихаємося позитивом, а це підвищує продуктивність та сприяє творчій атмосфері у видавництві».
Також курсанти Академії дізналися, що кожне замовлення формується автоматично, спеціальна система самостійно обирає оптимальний маршрут та економить час оператора складу. Більше того, автоматична система складу настільки досконала, що норма помилок складає 1 помилка на 10 000 рядків замовлення. Всі замовлення, як дві книжки так і два ящики книжок, відправляються до своїх замовників безпосередньо зі складу, бо на території АЛЦ працюють спеціальні окремі відділення Нової пошти та Укрпошти.
Курсанти були вражені не тільки масштабом виробництва, але й дизайном логістичного центру видавництва. Творчий робочий простір редакцій та офісних приміщень було розроблено архітектором, який надихався креативними ідеями дизайну та ергономіки офісів GOOGLE. Творчість тут підтримується усюди, саме тому в АЛЦ немає пустих стель. Виставка робіт іллюстраторів, картини художників, пам’ятні картини із Занзібару, навіть стелі на сходах розфарбовані, а малюють чи пишуть там співробітники.
Попереднє
Наступне
Після завершення екскурсії, курсанти ще довго не хотіли покидати видавництво «Ранок». Гвардійці дякували Віктору Круглову за екскурсію, робили фото на згадку та намагалися якнайдовше затриматися у місці, де «народжуються» книги.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ