«Маємо виступити єдиним фронтом для фандрайзингу на підтримку Захисників та їхніх родин», – Юлія Лапутіна


Травень 02
09:22 2022

Після того, як Україна переможе у війні, для держави відкриються два важливих фронти – економічний та з підтримки людського капіталу, основним постачальником якого є наші Захисники і Захисниці.

На цьому наголосила міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна під час включення до інформаційного марафону національних телеканалів.

Вона зазначила, що держава робить усе можливе, щоб підтримати Захисників, їхні родини та сім’ї полеглих Воїнів.

«На сьогоднішній день філософія України і всього Уряду: «Все для фронту, все для перемоги». Звичайно, певна частина коштів, яка була передбачена на програми для ветеранів, зараз також направлена на здобуття військової перемоги. Однак наразі ми маємо виступити єдиним урядовим фронтом на фандрайзинг, пошук коштів, зокрема, міжнародної технічної і міжнародної донорської допомоги, щоб розширити спроможність держави та максимально швидко підтримати  тих, хто її потребуватиме після нашої перемоги», – сказала Юлія Лапутіна.

Міністр розповіла, що наразі Мінветеранів спрямовує зусилля на підтримку родин Захисників та Захисниць. Так, при Міністерстві вже повноцінно запрацював Український ветеранський фонд (УВФ). На період дії воєнного стану Фонд відпрацював нові алгоритми роботи, і планує до запуску програму з мікрофінансування ветеранського бізнесу, який в умовах сьогодення ліг здебільшого на плечі родичів ветеранів, які своєю чергою знову стали на захист України.

«Уже відкриті відповідні рахунки, на які ми пропонуємо перераховувати кошти як нашим міжнародним партнерам, так і національним донорам, – зазначила Юлія Лапутіна. –  Одним із напрямків діяльності Фонду буде надання, як ми кажемо, «швидких грошей» для родин наших Захисників. Наприклад, якщо родина мала сімейний бізнес, і частина сім’ї була вимушена переїхати в інше місце, ми будемо надавати кошти для того, щоб люди змогли придбати обладнання для відновлення роботи. Також ми плануємо створити модель, коли місцева влада на новому місці проживання буде надавати родинам Захисників приміщення для запуску підприємництва».

Міністр у справах ветеранів України наголосила, що наразі Мінветеранів та фахівці Українського ветеранського фонду працюють на тим, щоб розробити якнайшвидшу процедуру підтримки родин Захисників і Захисниць.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Розпочато бета-тестування нового функціоналу еРиба

Прочитайте повну статтю

Важливий крок для розвитку рибної галузі: Верховна Рада підтримала законопроект про залучення і...

Прочитайте повну статтю

Верховна Рада України підтримала законодавчі ініціативи щодо забезпечення простежуваності водни...

Прочитайте повну статтю

Заступник Глави МВС Василь Тетеря провів координаційну нараду на Херсонщині

Прочитайте повну статтю

Богдан Драп'ятий: "Формування державної політики у сфері безпеки дорожнього руху - незмінний пр...

Прочитайте повну статтю

Запрошуємо до вступу в ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання сис...

Прочитайте повну статтю

У Львові правоохоронці викрили двох братів, які створювали для продажу фішингові сайти

Прочитайте повну статтю

АРМА забезпечило надходження 35 млн гривень до держбюджету від управління арештованими заправка...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь