Сенсація

Мародерським вивезенням українського зерна росія продовжує загрожувати продовольчій безпеці світу, - зазначають у Комітеті з питань аграрної та земельної політики


Квітень 30
17:48 2022

Від поставок зерна з України залежать понад 400 мільйонів людей у світі.

За оцінкою ООН, близько 1,7 мільярда людей можуть зіштовхнутися з бідністю та голодом через порушення продовольчої безпеки внаслідок повномасштабної війни, розв’язаної рф проти України.

Однак, агресор продовжує умисно блокувати українські морські порти та посівні роботи в Україні, знищуючи сільськогосподарську техніку і завдаючи ракетних ударів по всій території нашої держави. Такі дії росії направлено на виснаження української економіки та загрожують продовольчій безпеці всього світу.

Але окупанти на цьому не зупиняються і незаконно вивозять зерно.

Так, російські військові пограбували сільськогосподарське підприємство у Кам'янці-Дніпровській Запорізької області та вкрали 61 тонну пшениці.

У Херсонській області окупанти спустошили елеватор у селищі Новоолексіївка та вивезли все зерно до тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим.

На Луганщині ворог змушує фермерів розпочати посівні роботи, обіцяючи безоплатно забезпечити всім необхідним, але потім врожай «націоналізують» на користь окупантів.

Ще більш цинічно виглядає рішення законодавчих зборів красноярського краю рф щодо поповнення власного фонду сільськогосподарської продукції за рахунок ввезення зерна з території Херсонської області України, яку частково окупували війська рф.

МЗС України вже рішуче засудило злочинні дії рф щодо так званої експропріації врожаю у фермерів Херсонської області. Згідно заяви міністерства такі дії законодавчих зборів красноярського краю рф є нічим іншим, як прямим продовженням злочинної політики радянської влади, відповідальної за масовий штучний голод в Україні 1921-1923 років, Голодомор 1932-1933 років та масовий штучний голод 1946-1947 років.

У Комітеті Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики вкотре наголошують, що внаслідок військової агресії рф світ опинився на порозі продовольчої кризи, що беззаперечно суперечить основним завданням ФАО і Цілям сталого розвитку до 2030 року. Відповідно така політика держави-агресора ставить під питання доцільність членства росії в ФАО та інших міжнародних організаціях.

Члени Комітету вкотре закликають міжнародну спільноту засудити дії росії та посилити економічні санкції з метою припинення військової агресії росії, а також запобігання гуманітарної катастрофи і погіршення ситуації з голодом у світі.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Розʼяснення новацій податкового законодавства, які запроваджуються з 16 червня 2024 року, – спі...

Прочитайте повну статтю

Олена Висоцька та Маргарита Сокоренко взяли участь у 1501‑му (DH) засіданні КМ РЄ щодо виконанн...

Прочитайте повну статтю

Міжнародний день архівів

Прочитайте повну статтю

Сапери ДСНС вилучили фугасну бомбу з приватного домогосподарства у Костянтинівці

Прочитайте повну статтю

Новий випуск спецпроєкту МВС «Герої». Історія офіцера Нацгвардії, майора Христини Бойчук з пози...

Прочитайте повну статтю

Браконьєри на гачку: рибпатрульні Держрибагентства ловлять порушників правил рибальства на водо...

Прочитайте повну статтю

«Україна буде готова повноцінно стати частиною європейської митної інфраструктури до моменту ре...

Прочитайте повну статтю

Коли в Україні зʼявиться Містобудівний кодекс?

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь