Миколаївська обласна державна лікарня ветеринарної медицини продовжує вакцинацію від сказу: захищено 656 собак та 472 котів


Липень 09
18:03 2024

Миколаївська обласна державна лікарня ветеринарної медицини активно працює над захистом домашніх тварин від смертельно небезпечного вірусу сказу. В рамках цієї поточної роботи було щеплено 656 собак та 472 котів, забезпечуючи безпеку як тварин, так і їхніх власників.

Сказ – це невиліковна вірусна хвороба, що передається через укуси або подряпини інфікованих тварин. Зараження може призвести до серйозних наслідків як для тварин, так і для людей. Вакцинація є єдиним надійним способом захисту від цього смертельного вірусу, що робить її життєво необхідною для всіх домашніх улюбленців.

Завдяки злагодженій роботі спеціалістів лікарні та активній участі власників тварин, вдалося вакцинувати 656 собак та 472 котів. Це значно знижує ризик поширення сказу в регіоні, що робить наше місто безпечнішим для життя.

Багато власників тварин висловлюють вдячність за можливість забезпечити своїх улюбленців захистом від сказу. Олена, власниця двох собак, зазначила: “Я дуже вдячна лікарні за їхню роботу. Тепер я можу бути спокійною за здоров’я своїх улюбленців”.

Петро, господар кота на ім’я Марс, поділився своїми враженнями: “Вакцинація пройшла швидко та безболісно для мого кота. Я радий, що в нашому місті піклуються про безпеку тварин”.

Миколаївська обласна державна лікарня ветеринарної медицини продовжить свою роботу з вакцинації тварин, щоб підтримувати високий рівень захищеності від сказу. Інформаційна кампанія також продовжуватиметься, щоб підвищити обізнаність населення про важливість регулярної вакцинації домашніх улюбленців.

Завдяки зусиллям спеціалістів Миколаївської обласної державної лікарні ветеринарної медицини, наш регіон зробив вагомий крок у боротьбі зі сказом. Вакцинація 656 собак та 472 котів – це не просто цифри, а реальні дії, які рятують життя та забезпечують безпеку нашої області.

Дбаймо про наших улюбленців та їхнє здоров’я разом!

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Розширюємо підтримку цифрових проєктів: до програми EGAP долучилися Херсонська, Хмельницька та...

Прочитайте повну статтю

На Черкащині стартував ІІІ Меліоративний форум ''Реформування та відновлення меліорації''

Прочитайте повну статтю

Ні – маніпуляціям!   

Прочитайте повну статтю

Результати розгляду питань порядку денного засідання Вищої ради правосуддя № 62 від 18 липня 20...

Прочитайте повну статтю

За ініціативи Агентства АМКУ розглянув питання оптимізації строків розгляду заяв на концентраці...

Прочитайте повну статтю

АРМА закликає народних депутатів підтримати законопроєкт 11280-1

Прочитайте повну статтю

Відбувся форум Партнерство заради безпеки в сировинній галузі

Прочитайте повну статтю

ДСНС України отримала від Німеччини матеріально-технічну допомогу

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь