Сенсація

Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт зустрівся з керівниками органів спортивної сфери ОАЕ


Листопад 11
13:25 2021

Під час свого візиту до м. Дубай (Об’єднані Арабські Емірати) на чолі української делегації Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт провів зустріч з Державним Міністром з питань розвитку бізнесу, середніх і малих проектів, Головою Ради Правління Генеральної Адміністрації з питань спорту ОАЕ Ахмадом Більгауль Аль-Фаллясі та Генеральним Секретарем Генеральної Адміністрації з питань спорту ОАЕ Саідом Абдульгаффар Хусейном.

Під час зустрічі сторони обговорили широке коло тем, що стосуються стану та перспектив розвитку сфери фізичної культури і спорту в обох державах: питання підтримки державою популярних і пріоритетних видів спорту в обох країнах, розробки та впровадження великих інфраструктурних проектів спортивної сфери, таких як Програма Президента України «25 спортивних магнітів», досвід впровадження програм, спрямованих на підтримку фізичної активності населення, впровадження нових підходів з підтримки здорового способу життя, таких як «Активні парки - локації здорової України» (Україна) та «Sports Hour» (ОАЕ), досягнення спортсменів обох країн на Олімпійських Іграх.

У ході зустрічі Вадим Гутцайт запропонував еміратській стороні посилити двостороннє співробітництво шляхом підписання Меморандуму про співробітництво у сфері фізичної культури і спорту між Міністерством молоді та спорту України та Генеральним управлінням з питань спорту Об’єднаних Арабських Еміратів, проект якого українська сторона вже підготувала та передала на розгляд еміратській стороні.

«Високі досягнення у розвитку спортивної сфери наших держав дають нам можливість обмінюватися досвідом та передовими практиками, використовувати кращі зразки наших досягнень на благо розвитку спортивної галузі, покращення добробуту та здоров’я наших громадян. Саме тому я вважаю, що робота над цим Меморандумом та його підписання стане важливим етапом у розвитку нашої співпраці та буде слугувати якісною дорожньою картою наших спільних майбутніх проектів у спортивній сфері» - підсумував Вадим Гутцайт.

Гості з еміратської сторони оглянули експозицію Павільйону України на Експо-2020, ознайомилися зі кращими зразками інноваційних продуктів українського виробництва.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Щодо застосування п. 137.11 ст. 137 Податкового кодексу України суб’єктами господарювання, які...

Прочитайте повну статтю

Виїзна нарада ДПС на Львівщині: аналіз роботи територіальних органів ДПС у західному регіоні у...

Прочитайте повну статтю

Мін’юст подав до ВАКС позов про застосування до Гізай С. Ф. санкції

Прочитайте повну статтю

Віктор Дубовик про підсумки Подільського регіонального науково-практичного форуму для нотаріусі...

Прочитайте повну статтю

З початку повномасштабної війни у Міграційній службі оформлено понад 8 млн паспортних документі...

Прочитайте повну статтю

«ХАРТІЯ». ГВАРДІЯ НАСТУПУ. Як все починалося

Прочитайте повну статтю

Вчора з Центрального залізничного вокзалу Києва українські ветерани та воїни відправились на зм...

Прочитайте повну статтю

Укроборонпром впроваджує найкращі практики запобігання та врегулювання конфлікту інтересів

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь