Міністр промисловості та технологій Туреччини ознайомився з продукцією підприємств Укроборонпрому


Листопад 12
19:02 2021

Об’єднану експозицію підприємств Укроборонпрому на міжнародній виставці SAHA EXPO 2021 відвідав Міністр промисловості та технологій Республіки Туреччина Мустафа Варанк.Очільник української делегації – Вадим Ноздря, генеральний директор Укрспецекспорту, який входить до складу Концерну, – ознайомив пана Варанка з експонатами та обговорив з ним перспективні напрямки співпраці між нашими країнами у військово-технічній сфері.

Під час спілкування було наголошено про величезний потенціал українсько-турецького партнерства та висловлена впевненість у тому, що й подальша співпраця України та Туреччини у сфері ВПК буде міцною завдяки новим спільним проєктам.

Вадим Ноздря зазначив, що президенти Володимир Зеленський та Реджеп Ердоган надають особливе значення оборонно-промисловому партнерству двох країн.

«Наше завдання – на практиці реалізовувати всі домовленості, яких було досягнуто на найвищому рівні», – зауважив керівник Укрспецекспорту.Нагадаємо, що міжнародну оборонну та аерокосмічну виставку SAHA EXPO 2021 організувала Стамбульська асоціація компаній оборонної, авіаційної та космічної промисловості (SAHA) – найбільший у Туреччині та другий за розміром у Європі оборонно-аерокосмічний кластер. На заході, який триває з 10 по 13 листопада у Стамбулі, представлена високотехнологічна продукція понад 300 оборонних і космічних підприємств з Європи, Азії та Африки. 

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь