Міністри освіти України та ФРН обговорили питання проведення НМТ та пріоритетні напрями освіти в умовах воєнного стану


Травень 10
18:26 2022

Сьогодні, 10 травня 2022 року, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет провів онлайн-зустріч із Федеральним міністром освіти і науки Федеративної Республіки Німеччина пані Беттіною Старк-Ватцінгер.

Під час зустрічі міністри обговорили питання підготовки та проведення вступної кампанії 2022, а також організацію відповідних пунктів тестування в Німеччині.

Сергій Шкарлет звернувся до пані Міністра із проханням підтримати організацію та проведення національного мультипредметного тесту для українських випускників, які наразі перебувають у Німеччині.

Крім того, він повідомив колезі, що досі не припиняються жорстокі вбивства, обстріли, бомбардування та руйнування цивільних об’єктів інфраструктури: дитячих садків, шкіл, університетів, житлових будинків і лікарень.

Наразі 1635 закладів освіти постраждали від бомбардувань і обстрілів російських військових, 126 з них повністю зруйновані.

Сергій Шкарлет презентував пані Беттіні Старк-Ватцінгер основні освітні напрями, що потребують підтримки партнерів.

Пані Міністр висловила слова підтримки від німецького народу та зазначила, що уряд Німеччини розриває всі напрями співпраці із рф і білоруссю. Зокрема, заморожено фінансування та розірвано реалізацію спільних проєктів.

Наразі майже 92 тис. українських дітей тимчасово перебувають у Німеччині. Як зазначила пані Старк-Ватцінгер, головне завдання німецького уряду – сприяти підтримці українських дітей і працювати над реінтеграцією їх до України.

Також для українських дітей створені всі умови для продовження дистанційного навчання за українськими освітніми програмами та надано можливість навчатися в німецьких класах.

Сергій Шкарлет зауважив, що підтримка німецького народу надзвичайно цінна та важлива для України, українських учнів, студентів, викладачів, науковців і всіх працівників сфери освіти та науки.

«Щиро дякую Німеччині за прояв єдності з Україною та сподіваюся на подальшу ефективну й результативну співпрацю між нашими країнами. Вірю, що спільними зусиллями ми подбаємо про збереження майбутнього наших дітей, які більше ніколи не побачать на власні очі війну та житимуть у мирному і процвітаючому суспільстві», – звернувся Сергій Шкарлет до колеги.

Нагадаємо, МОН презентувало проєктні пропозиції для вирішення нагальних проблем української освіти у воєнний та післявоєнний періоди.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Судитимуть злочинну групу наркоторговців з мільйонними оборудками

Прочитайте повну статтю

Відбулась онлайн-презентація цифровізації в’язниць у Великобританії за участі керівництва Мін’ю...

Прочитайте повну статтю

Презентація нових можливостей функціоналу еРиба

Прочитайте повну статтю

Дві артилерійські установки та ворожу станцію РЕБ знищили прикордонники «Помсти»

Прочитайте повну статтю

Судитимуть учасників міжнародної злочинної організації, які ошукали громадян ЄС на мільйони чес...

Прочитайте повну статтю

Судитимуть шістьох учасників злочинної організації з мільйонними прибутками, яка займалася збут...

Прочитайте повну статтю

Збереження Музею в Пирогові - Офіс Генпрокурора відстояв в суді охоронні зони, які не підлягают...

Прочитайте повну статтю

Ухвалено Закон України «Про публічні консультації» (№4254)

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь