Мінветеранів ініціювало створення інтерактивного музею Українського Ветерана


Квітень 30
10:22 2022

Міністерство у справах ветеранів України ініціювало створення інтерактивного онлайн музею ідентичності Ветерана (Захисника/Захисниці). Відповідний проєкт було презентовано під час онлайн зустрічі міністра у справах ветеранів України Юлії Лапутіної та команди Мінветеранів з представниками Світового конгресу українців.

Головна його ідея – розповісти світовій спільноті про ідентичність українців, правдиву історію нашої держави та ветерана-Захисника у максимально доступний цифровий спосіб.

Особливого значення цей проєкт має сьогодні, коли весь Український народ чинить колосальний опір повномасштабній російській агресії, захищаючи свою землю, незалежність та ідентичність, зазначила заступник міністра у справах ветеранів України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Тетяна Калита, презентуючи ідею створення онлайн музею.

“Це дасть можливість світу сприймати всю інформацію про нас у доступній прийнятній формі. Особливо це стосується сучасної молоді, яка надає перевагу цифровому контенту – коротким текстам, відео, анімації, які є для них зрозумілими. Також контент має бути перекладений на основні міжнародні мови, що дозволить донести безбар'єрно всьому світу про те, як був сформований Український Ветеран, яка його ідентичність, хто такі Захисники та Захисниці”, – розповіла заступниця міністра.

За її словами, завдяки таким цифровим рішенням понад 5 мільярдів людей у світі зможуть інтерактивно відвідати музей Українського Ветерана. “Нам потрібна підтримка не лише всередині країни, а й всього світу. Тому що українці – єдині, незважаючи на місцезнаходження у світі. Ідентичність українця – це не лише той, хто перебуває в Україні, а й той, хто підтримує Україну з-за кордону”, – наголосила Тетяна Калита.

Міністр Юлія Лапутіна висловила вдячність всім представниками Світового конгресу українців за потужну та скоординовану підтримку світового українства у протистоянні російській агресії. Вона також запросила долучитися до подальшої співпраці й поширення у всіх країнах світу проєктів Міністерства щодо підтримки українських Захисників і Захисниць та їхніх сімей.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Чемпіонат України з ловлі хижої риби спінінгом з човна: захоплюючі змагання та вражаючі результ...

Прочитайте повну статтю

На Волині експосадовця управління ДАБІ засуджено до 5 років позбавлення волі за хабарництво

Прочитайте повну статтю

Воєнні злочини росії та втрати українського спорту – Олексій Хоменко розповів про притягнення п...

Прочитайте повну статтю

АРМА забезпечило надходження чергового траншу у 77 млн грн до державного бюджету від управителя...

Прочитайте повну статтю

Працівники АРМА отримали відомчі відзнаки до Дня державного службовця України

Прочитайте повну статтю

Україна підписала Угоду з ЄС щодо залучення 27 млрд євро в рамках Ukraine Facility протягом 202...

Прочитайте повну статтю

Заборонено діяльність політичної партії «НАШ КРАЙ»

Прочитайте повну статтю

Уряд Німеччини передав 41 вантажівку для Державної прикордонної служби

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь