Міжнародна антидопінгова спільнота висловлює солідарність з Україною та надає необхідну практичну підтримку у тестуваннях українських спортсменів на допінг


Травень 12
10:27 2022

Завдяки злагодженій роботі Мінмолодьспорту та Національного антидопінгового центру України і за підтримки ВАДА відновлено тестування на допінг українських спортсменів як в Україні, так і за кордоном. Як повідомлялося раніше, Всесвітнє антидопінгове агентство звернулося до національних антидопінгових організацій та міжнародних спортивних федерацій із закликом підтримати програму тестувань українських спортсменів в умовах російської військової агресії проти України.

Національна антидопінгова організація Польщі першою підтримала НАДЦ України та висловила готовність здійснити допінг-контроль 100 українських атлетів, які наразі перебувають у Республіці Польща. Також до цієї ініціативи вже приєдналися НАДО Іспанії, Румунії, Естонії та Словенії, які теж почали тестувати на допінг наших спортсменів, що були змушені залишити Україну і наразі готуються до міжнародних змагань, перебуваючи у різних європейських країнах.

Загалом вже 17 національних антидопінгових організацій, серед яких НАДО таких країн як США, Італії, ФРН, Франції, Чехії, Хорватії, Болгарії, Литви, Словаччини, Швейцарії, Туреччини, а також кілька міжнародних федерацій відгукнулися на заклик ВАДА та висловили готовність проводити допінг-тестування українських спортсменів власним коштом.

У ході участі у засіданнях робочих органів Ради Європи з питань боротьби з допінгом, що відбулися цього тижня у м. Страсбург, заступник Міністра з питань європейської інтеграції Андрій Чесноков наголосив на важливості такої партнерської підтримки національної антидопінгової програми з боку держав-партнерів та закликав НАДО європейських країн приєднуватися до програми тестувань українських атлетів відповідно до планів тестування Національного антидопінгового центру України.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Як фізичній особі – підприємцю – платнику єдиного податку (крім е-резидента) відмовитись від за...

Прочитайте повну статтю

Визначення походження дитини

Прочитайте повну статтю

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський відзначив бійців бригади «Хартія»

Прочитайте повну статтю

Оголошено конкурс психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю дітей...

Прочитайте повну статтю

Під постійними обстрілами: рятувальники евакуаційної групи «Фенікс» вивезли з прифронтового сел...

Прочитайте повну статтю

Двоє людей загинули: поліція документує наслідки чергових російських атак Херсонщини

Прочитайте повну статтю

Ігор Клименко розповів про чергові результати демілітаризації ворожої армії від бійців Націонал...

Прочитайте повну статтю

Кількість постраждалих внаслідок ворожого обстрілу Полтави збільшилась до 22 людей

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь