Сенсація

Молодіжний комітет надав поради щодо ефективного планування та систем обліку робочого часу адвоката


Березень 31
15:12 2023

НААУ за ініціативою молодіжного комітету - UNBA NextGen провела панельну дискусію «Тайм-менеджмент для адвоката».

Модерували захід заступник Голови UNBA NextGen, член Дослідницького комітету EYBA Юлія Сергет та регіональний представник UNBA NextGen у Донецькій області Тетяна Рабко.

Член Ради та регіональний представник UNBA NextGen у Дніпропетровській області, член КДКА Дніпропетровської області Алевтина Башкєєва у своїй доповіді розповіла, як адвокату продуктивно розпоряджатися власними запасами часу та про 7 головних принципів тайм-менеджменту в роботі адвоката.

Тетяна Рабко зазначила, що наразі багато фахівців перейшли на дистанційну роботу, у тому числі й адвокати. Вона назвала онлайн інструменти для ефективної роботи адвоката: підсистеми ЄСІТС «Електронний суд» та «Відеоконференцзв’язок», відправлення листів через E-post, мобільний застосунок «єСуд», мобільний застосунок Дія, електронна пошта та онлайн календарі.

Член Ради та регіональний представник UNBA NextGen у Рівненській області, заступник голови Ради адвокатів Рівненської області Алла Філатова вказала, що для організації максимальної продуктивності роботи у своїй діяльності адвокати використовують різні методи обліку робочого часу.  Не можна стверджувати, що якась система управління робочим часом є найбільш дієвою та прийнятною. Тільки через призму власного досвіду та внутрішнього сприйняття можна надати перевагу тій чи іншій методиці. Для когось достатньо ведення ділового щоденника, хтось із колег використовує мобільні додатки, CRM-системи чи платформи онлайн. Питання «як ефективно організувати власний день, тиждень, місяць» буде завжди актуальним, і вибір шляхів вирішення такого питання -  різноманітний.

Заступник Голови UNBA NextGen, регіональний представник UNBA NextGen у Вінницькій області, к. ю. н, член Центру сімейного права ВША НААУ Жанна Грушко зазначила, що планування робочого дня адвоката є досить індивідуальним. «Пропоную його здійснювати за такими принципами. По-перше, адвокат - це теж людина, а тому планування має відбуватися з урахуванням планів і завдань, пов’язаних з іншими сферами життя. По-друге, слід планувати графік не за кількісними, а якісними показниками. Це означає, що діяльність має бути спрямована не на кількість завершених справ, а на їх важливість. У цьому мені допомагає таблиця Ейзенхауера, за якою справи слід розділяти на 4 групи за критеріями важливості і терміновості. По-третє, у розпорядок варто включати справи, що приносять задоволення та можуть переключити увагу. Думаю, котрийсь із цих принципів таки точно Вам стане у нагоді», - поділилася порадами Жанна Грушко.

“Провели захід, що був присвячений тайм-менеджменту для адвоката. На ньому ми говорили про онлайн можливості адвоката для ефективного планування та системи обліку робочого часу, важливості правильного користування своїм часом, робили акценти на пріоритетні та важливі завдання, розкрили поняття тайм-менеджменту взагалі. Спікери поділилися своїм досвідом  та надали практичні поради. Захід був дуже цікавий, жвавий, а головне - корисний. Впевнена, що всі учасники підкреслили для себе багато нових знань по цій темі”, - підсумувала захід модератор Юлія Сергет.

Запис панельної дискусії доступний для перегляду за посиланням.

Текст і фото підготовлені командою Координатора комітетів НААУ

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

На Одещині моряки-прикордонники збили три ворожі шахеди

Прочитайте повну статтю

На кордоні з Румунією прикордонники виявили викрадений автомобіль

Прочитайте повну статтю

Прикордонники на Одещині виявили вісьмох «незаконних туристів»

Прочитайте повну статтю

Загибла внаслідок нічного обстрілу Херсона – розпочато провадження

Прочитайте повну статтю

Заволодіння нафтопроводом «Самара-Західний напрямок» – повідомлено про підозру екслідеру «ОПЗЖ»...

Прочитайте повну статтю

Розстріляв авто з цивільними та дітьми у Бучі — судитимуть військовослужбовця зс рф

Прочитайте повну статтю

Викрито диверсантів, які на замовлення здійснювали підпали обладнання критичної інфраструктури...

Прочитайте повну статтю

Фахівці АРМА проводитимуть навчання з роботи із базою Orbis для викладачів та студентів ДТЕУ. Н...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь