Мстислав Банік на Західній Україні: «Вражає швидкість, з якою на місцях підтримали ініціативу створення офлайн-пунктів Команди підтримки Дії»


Листопад 23
18:04 2021

«Дякую CDTO областей і міст, які оперативно відкривають пункти Команди підтримки Дії на місяцях, щоб люди могли швидко та зручно отримувати СOVID-сертифікати в Дії. Вражає швидкість, з якою на місцях підтримали ініціативу Мінцифри, та об’єднали зусилля на рівні губернаторів, обласних, міських та районних адміністрацій, щоб такий проєкт стартував максимально оперативно”, – підкреслив Мстислав Банік.

Керівник із розвитку електронних послуг у Мінцифрі також зазначив про успішну реалізацію відкриття більш ніж 100 пунктів Команди підтримки Дії. Більшість із них розміщені в центрах масової вакцинації. Також Мінцифра проводить навчання працівників ЦНАПів.

«Ми запустили навчання для працівників ЦНАПів та бібліотек для всіх областей України. Вони проходять навчання, щоб допомогти українцям генерувати СOVID-сертифікати у Дії. Більшість з них вже консультують людей. Загалом в більш ніж 800 локаціях в Україні можна отримати таку допомогу. Адреси пунктів Команди підтримки Дії, ЦНАПів та бібліотек опубліковані на сайтах облдержадміністрацій», – зазначив Банік.

Команда підтримки Дії може:

розповісти про види СOVID-сертифікатів та допомогти їх отримати на порталі та в застосунку Дія;

підказати, куди звернутись і які дані перевірити, щоб сертифікат згенерувався, визначити помилку генерування сертифіката;

розкаже, що робити, щоб продовжити термін дії сертифіката з пів року до 365 днів;

допомогти увійти на портал Дія;

допомогти з отриманням КЕП для входу на портал Дія.

Також Мстислав Банік записав відеоблог з поїздок в Ужгород, Мукачево, Львів, Ковель, Володимир-Волинський, Луцьк та Хмельницький. Більшість із пунктів працюють на місцях.

Зазначимо, що у заходах презентації пукнтів Команди підтримки Дії взяли участь заступники голів ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Олександр Пацкан, Олександр Кулєпін, Вікторія Левчук та Дарія Арбітман, а також представники ОДА, міських рад та райдержадміністрацій.

Цього тижня керівник із розвитку електронних послуг у Мінцифрі Мстислав Банік відвідає пункти Команди підтримки Дії у Сумах, Харкові, Полтаві, Кременчуці, Дніпрі та Кам’янському.

Нагадаємо, що команда Мінцифри спільно з регіональними командами цифровізації України відкриває офлайн-пункти допомоги з отримання СOVID-сертифікатів в областях країни. Упродовж місяця Мстислав Банік особисто відвідає пункти Команди підтримки Дії у 20 областях. 

Проєкт запуску пунктів Команди підтримки Дії по всій Україні реалізований Мінцифрою спільно з регіональними командами цифровізації України за допомоги «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), що впроваджується ПРООН за підтримки Швеції, та за підтримки Програми EGAP Фонду Східна Європа, що фінансується урядом Швейцарії.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

​30 років Конституції України – привітання Голови Ради суддів України

Прочитайте повну статтю

Ігор Клименко привітав перших випускників ліцеїв МВС: «Зовсім скоро вами пишатиметься вся Украї...

Прочитайте повну статтю

Використання сучасних криміналістичних знань під час досудового розслідування

Прочитайте повну статтю

АРМА вперше прийняло в управління арештовані криптоактиви: на гаманець Агентства надійшло понад...

Прочитайте повну статтю

За цей тиждень 15 наших областей були під ударами росії, - Володимир Зеленський

Прочитайте повну статтю

У Львові відбувся четвертий «Кубок Воїнів» із кульової стрільби серед поранених військовослужбо...

Прочитайте повну статтю

Республіка Корея передала Національній поліції України 60 пікапів для виконання службових завда...

Прочитайте повну статтю

У Кременчуцькому районі виявили іноземця, який незаконно перебував в Україні

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь