На Рівненщині поліцейський офіцер громади реанімував чоловіка до приїзду медиків
Сьогодні, 10 травня, дорогою на територію обслуговування поліцейський офіцер Олександрійської територіальної громади Рівненського району побачив маршрутку, а біля неї — скупчення людей. На землі лежав чоловік, він не дихав. Присутні уже викликали швидку, втім, чекати медиків було ризиковано. Не зволікаючи, старший лейтенант поліції приступив до проведення серцево-легеневої реанімації.
Пасажирка маршрутки також стала допомагати правоохоронцю. Спільними зусиллями до приїзду швидкої «напарникам» вдалося відновити дихальну діяльність потерпілого.
Пізніше очевидці розповіли, що 56-річному чоловікові стало зле під час руху маршрутки. Коли водій зупинився, пасажир вийшов на вулицю і впав.
Після реанімаційних заходів на місці події рівнянина госпіталізували у медзаклад із підозрою на інфаркт.
Рятувати та допомагати, служити та захищати — обов’язок усіх поліцейських.
Відділ комунікації поліції Рівненської області
![](https://www.npu.gov.ua/assets/sites/rv/news/Dokumenty_dlya_sajtu/!!!!2022/%D0%A2%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D1%8C/1005/1.jpg)