На Хмельниччині запрацювали велопатрулі
Травень 06
17:42
2022
2022-05-06
Відсьогодні поліцейські велопатрулі з’явилися на вулицях Хмельницького, Кам’янця-Подільського, Дунаєвець, Нетішина, Волочиська, Славути та Шепетівки. Протягом сезону географія велопатрулів буде розширюватись.
Уже не перший рік в теплу пору року в містах і містечках області працюють велопатрулі. Сьогодні вони виїхали на вулиці семи найбільших міст області.
Поліцейські на велосипедах патрулюватимуть у парках, скверах, центральних частинах міст, у двориках, які є «важкопрохідними» для службових автівок. Тож у разі потреби без вагань звертайтеся до наших велопатрульних.
Сектор комунікації поліції Хмельницької області
![](https://www.npu.gov.ua/assets/sites/hm/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/2022/05/06052202.jpg)
![](https://www.npu.gov.ua/assets/sites/hm/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/2022/05/06052204.jpg)
![](https://www.npu.gov.ua/assets/sites/hm/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/2022/05/06052203.jpg)