Нацполіція разом із волонтерами передала госпіталю МВС України благодійну допомогу
![](https://mvs.gov.ua/upload/1/1/8/9/3/6/FohGCdsZUcwJaQK8DhHCz6c97BKIBmXEXgRnIAwo.jpg)
Серед доставленого – речі першої необхідності, продукти і медикаменти.
Нині у медичному закладі проходять курс лікування та реабілітації поранені у бойових діях правоохоронці та військовослужбовці системи Міністерства внутрішніх справ України. Тож співробітники головного слідчого управління Нацполіції спільно із представниками Всеукраїнського благодійного фонду миру і добра передали установі необхідні речі.
Слідчі поліції з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну виїжджають на місця обстрілів і документують звірства російських окупантів, у тому числі вбивства та поранення цивільних громадян і військових. Аби підтримати поранених поліцейських, нацгвардійців та прикордонників, представники Нацполіції разом із волонтерами доставили у госпіталь гуманітарну допомогу.
Перший заступник Головного слідчого управління Сергій Пантелеєв зазначив:
«Така допомога – це найменше, що ми можемо зробити для наших захисників. І ми разом із волонтерами готові всіляко підтримувати хлопців, аби вони якнайшвидше повернулися в стрій».
Представниця Всеукраїнського благодійного фонду миру і добра Олександра Головченко подякувала пораненим бійцям за захист України і розповіла, що фонд має кілька напрямків діяльності: спрямовує допомогу не лише цивільним людям, які живуть у регіонах, де ведуться бойові дії, а й переселенцям, правоохоронцям і військовослужбовцям:
«Ми по всій Україні їздимо з гуманітарною допомогою. Допомагаємо всім, чим можемо. Наш благодійний фонд відкритий до всіх, аби вистояти і наблизити перемогу».
Валентин Волоха, начальник госпіталю МВС, подякував поліцейським та волонтерам за увагу та підтримку як пацієнтів, так і персоналу установи.
Управління комунікації
Національної поліції України
![](https://mvs.gov.ua/upload/1/1/8/9/3/7/wP3EvS1vpcUxks9WB9ggKcKPcghzzgkf9M8I0Gmz.jpg)
![](https://mvs.gov.ua/upload/1/1/8/9/3/8/HU5WEqo641R1UFwZBaYGWIXKU7tr4j0NlAUrWqIW.jpg)
![](https://mvs.gov.ua/upload/1/1/8/9/3/9/QU5rRxoyNlrmJhTd1voa9g3urqeve3hglTUJIH7R.jpg)
![](https://mvs.gov.ua/upload/1/1/8/9/4/0/gfm284aem1S3ted4bVvALkzTl5RSHjlaqqxYaOMz.jpg)
![](https://mvs.gov.ua/upload/1/1/8/9/4/1/hZ0ZAMqf3HeTtc2wpSWUcGPpRq9PYfKsFPUwex3f.jpg)
![](https://mvs.gov.ua/upload/1/1/8/9/4/2/R6q3XOsjiYUw8aFESyi7Iex89GNAgy5zRyND0Ugl.jpg)
![](https://mvs.gov.ua/upload/1/1/8/9/4/3/y3TkQ1TmxEiqZ9VBX2otQaXjmF6FDip1sAbdHSLr.jpg)